Kategorie D10C

14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení    40 m,  6 kontrol           tištěno 12.04.2007   23:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 4 = 10:04:00 352320 Novotná Klára ZLH 9851 C 6 = 10:06:00 08582 Machačová Erika TZL 9652 C 8 = 10:08:00 neregistro 08667 Kovářová Tereza TRI 9756 C 10 = 10:10:00 51298 Vavrysová Barbara LCE 9751 C 12 = 10:12:00 53215 Argalášová Kateřina TRI 9750 C 14 = 10:14:00 361939 Fukalová Hana AOV 9850 C 16 = 10:16:00 416078 Pěčková Veronika SKM 9651 C 18 = 10:18:00 08598 Kavánková Iva TZL 9753 C 20 = 10:20:00 49315 Kaufmanová Ivana TRI 9759 C 22 = 10:22:00 neregistro 224902 Horvátová Hana SSU 9794 C 24 = 10:24:00 ? Muellerová Kristýna KON 9771 C 26 = 10:26:00 49366 Fizková Renáta TRI 9753 C 28 = 10:28:00 08584 Terčová Natálie TZL 9756 C 30 = 10:30:00 neregistro 08654 Chlebiková Aneta TRI 9755 C 32 = 10:32:00 361929 Seitlerová Veronika ZLH 9850 C 34 = 10:34:00 ......................... VAK C 36 = 10:36:00

Kategorie D10N

14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení    60 m,  5 kontrol           tištěno 12.04.2007   23:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
352302 Pilcová Sabina ZPV 9898 C 50 = 10:50:00 ? Přidalová Tereza UOL C 52 = 10:52:00 neregistro 303938 Křečková Jana ZPV 9999 C 54 = 10:54:00 ? Maršálková Pavlína LCE C 56 = 10:56:00 neregistro 53121 Kůstková Daniela VIZ 9898 C 58 = 10:58:00 218974 Kundratová Lucie JZL 0051 C 60 = 11:00:00 301254 Stiborová Blanka KAR 7650 C 62 = 11:02:00 08583 Nešporová Alžběta TZL 0051 C 64 = 11:04:00 ......................... VAK C 66 = 11:06:00 232392 Svěchotová Natálie MOV 9751 C 68 = 11:08:00 ? Kamená Karolína KON 0074 C 70 = 11:10:00 49356 Rusnoková Tereza TRI 9654 C 72 = 11:12:00 ? Kratinová Anna KON 9973 C 74 = 11:14:00 ......................... VAK C 76 = 11:16:00 ? Strouhalová Edita LCE C 78 = 11:18:00 neregistro ......................... VAK C 80 = 11:20:00

Kategorie D12C

14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení    54 m,  8 kontrol           tištěno 12.04.2007   23:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52959 Floryková Martina AOV 9451 C 37 = 10:37:00 49381 Czepczorová Kateřin TRI 9651 C 39 = 10:39:00 416068 Gračková Alena LCE 9652 C 41 = 10:41:00 49461 Petrželková Monika BFM 9651 C 43 = 10:43:00 416087 Končáková Klára HLV 9555 C 45 = 10:45:00 ? Vykydalová Jana KON 9571 C 47 = 10:47:00 49862 Čížková Markéta ADA 9652 C 49 = 10:49:00 08581 Lukašíková Karolína TZL 9551 C 51 = 10:51:00 neregistro 301578 Hejlová Lucie PTE 9653 C 53 = 10:53:00 51884 Bucká Karolína ABR 9553 C 55 = 10:55:00 ? Grulichová Lucie JPV 9677 C 57 = 10:57:00 ......................... VAK C 59 = 10:59:00 07863 Brudná Klára TRI 9653 C 61 = 11:01:00 515149 Hájková Lenka KYL 0050 C 63 = 11:03:00 neregistro 49302 Procházková Marie SOP 9551 C 65 = 11:05:00 ? Machusová Karolína SSU 9666 C 67 = 11:07:00 ? Bučková Veronika VRB C 69 = 11:09:00 neregistro 08831 Krulová Martina PTE 9654 C 71 = 11:11:00 232358 Stošková Michaela OOP 9650 C 73 = 11:13:00 08841 Vavřínová Michaela PTE 9555 C 75 = 11:15:00 232620 Tesařová Jana VOV C 77 = 11:17:00 neregistro 416071 Kunčarová Jana LCE 9651 C 79 = 11:19:00 08653 Czepczorová Veronik TRI 9652 C 81 = 11:21:00 301575 Spurná Martina PTE 9556 B 83 = 11:23:00

Kategorie D14C

14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení    76 m,  8 kontrol           tištěno 12.04.2007   23:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 4 = 10:04:00 49382 Laštůvková Petra TRI 9350 B 6 = 10:06:00 218972 Kociánová Barbora TZL 9454 C 8 = 10:08:00 232144 Chudová Nela VRB C 10 = 10:10:00 neregistro 53112 Mátlová Pavlína KSU 9392 B 12 = 10:12:00 53755 Javorková Petra HVS 9251 C 14 = 10:14:00 neregistro 49451 Skurková Vendula BFM 9353 C 16 = 10:16:00 51883 Kolářová Renata ABR 9351 B 18 = 10:18:00 232243 Peřinková Petra AOP 9451 C 20 = 10:20:00 ......................... VAK C 22 = 10:22:00 49371 Kosová Štěpánka TRI 9458 B 24 = 10:24:00 301267 Jarošová Martina VRB 9351 C 26 = 10:26:00 ? Hemzalová Karolína KON 9472 C 28 = 10:28:00 49318 Hnilicová Šárka KSU 9493 B 30 = 10:30:00 218977 Koláriková Lucie TZL 9451 B 32 = 10:32:00 301576 Hejlová Zuzana PTE 9371 C 34 = 10:34:00 416170 Hájková Petra KYL 9350 C 36 = 10:36:00 08726 Svobodová Klára SOP 9352 C 38 = 10:38:00 08652 Nožková Sára TRI 9353 B 40 = 10:40:00 51458 Czepková Kateřina TRC 9352 C 42 = 10:42:00 232186 Jančová Jana VRB 9450 C 44 = 10:44:00 49473 Proboszová Natálie HAV 9452 C 46 = 10:46:00 53659 Vozdová Aneta KSU 9394 B 48 = 10:48:00 53754 Pindrochová Michaela HVS 9253 C 50 = 10:50:00 neregistro ......................... VAK C 52 = 10:52:00 515074 Tesařová Marcela VOV C 54 = 10:54:00 neregistro 49327 Haltofová Eva TRI 9453 B 56 = 10:56:00 218976 Kavánková Jana TZL 9351 C 58 = 10:58:00 352326 Sklenářová Dorothea SBR 9350 C 60 = 11:00:00 307329 Korčáková Ivana KON 9473 C 62 = 11:02:00 253117 Krejčí Kateřina AOV 9350 C 64 = 11:04:00 232105 Slezáková Pavla VRB C 66 = 11:06:00 neregistro ? Turková Ivana KSU 9390 C 68 = 11:08:00 232405 Šarmanová Alena MOV 9351 A 70 = 11:10:00 49322 Kantorová Dorota TRI 9452 C 72 = 11:12:00 ? Chudá Aneta ABR 9353 C 74 = 11:14:00 52728 Pernicová Helena UOL 9352 C 76 = 11:16:00 08849 Vítková Lucie PTE 9474 B 78 = 11:18:00 224903 Štarhová Martina SSU 9386 C 80 = 11:20:00 ......................... VAK C 82 = 11:22:00 218978 Jeřábková Jitka TZL 9453 B 84 = 11:24:00 ? Višnyiová Ester VRB C 86 = 11:26:00 neregistro 53652 Janů Hana KSU 9393 B 88 = 11:28:00 49338 Kovářová Veronika TRI 9459 C 90 = 11:30:00

Kategorie D16C

14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

délka trati  4.60 km, převýšení    88 m, 14 kontrol           tištěno 12.04.2007   23:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52960 Světloňová Lucie AOV 9252 C 59 = 10:59:00 301214 Válková Tereza VRB 9150 B 61 = 11:01:00 253378 Hrubanová Kateřina SKM 9152 C 63 = 11:03:00 336722 Nováková Anežka AOV 9251 C 65 = 11:05:00 53873 Krahulíková Tereza LCE 91 C 67 = 11:07:00 neregistro 53844 Žaludková Petra TZL 9251 B 69 = 11:09:00 52733 Horčičková Vendula UOL 9353 A 71 = 11:11:00 43378 Mlčochová Alice TRI 9251 B 73 = 11:13:00 49407 Vyhnálková Milada SOP 9151 B 75 = 11:15:00 ......................... VAK C 77 = 11:17:00 301579 Karásková Zuzana PTE 9173 B 79 = 11:19:00 301561 Janečková Adriana CEL 9161 B 81 = 11:21:00 253107 Opletalová Eva HAV 9250 C 83 = 11:23:00 303923 Křečková Lenka ZPV 9271 B 85 = 11:25:00 515183 Hájková Martina BSC C 87 = 11:27:00 neregistro 08753 Cieslarová Markéta TRC 9151 C 89 = 11:29:00 ? Bergi Ursula POL C 91 = 11:31:00 neregistro 52541 Březinová Marie SSU 9191 A 93 = 11:33:00 52416 Dittrichová Zuzana KON 9175 B 95 = 11:35:00 49328 Mizerová Monika TRI 9250 C 97 = 11:37:00 410731 Sklenářová Radka SBR 9250 B 99 = 11:39:00 53887 Kršáková Marie VIZ 9191 B 101 = 11:41:00 ......................... VAK C 103 = 11:43:00 53382 Řezaninová Iva ZVS 9250 B 105 = 11:45:00 ? Mazurová Michaela ABR 9151 C 107 = 11:47:00 352312 Grulichová Helena JPV 9292 C 109 = 11:49:00 416150 Šperlíková Eva VRB 9151 A 111 = 11:51:00 416080 Christovová Neli SKM 9151 C 113 = 11:53:00 49312 Jastrzembská Tereza TRI 9256 A 115 = 11:55:00 301153 Chromečková Martina SSU 9262 A 117 = 11:57:00 416067 Kukolová Šárka LCE 9251 C 119 = 11:59:00 416043 Krejčíková Marie TZL 9252 B 121 = 12:01:00 52729 Šimková Johanka UOL 9355 A 123 = 12:03:00 232498 Ševčíková Petra SOP 9152 C 125 = 12:05:00 301577 Kejíková Ivona PTE 9281 C 127 = 12:07:00 224905 Šinclová Zdenka SSU 9196 C 129 = 12:09:00 416127 Kosová Barbora TRI 9258 A 131 = 12:11:00 ......................... VAK C 133 = 12:13:00

Kategorie D18C

14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

délka trati  5.30 km, převýšení   100 m, 13 kontrol           tištěno 12.04.2007   23:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 84 = 11:24:00 232155 Hradilová Veronika VRB 8950 C 86 = 11:26:00 08780 Bialožytová Tereza TRC 9050 A 88 = 11:28:00 253143 Čechová Lenka SVS 9052 B 90 = 11:30:00 51893 Zítková Lenka ABR 9055 B 92 = 11:32:00 52708 Cahlová Blanka LCE 9051 A 94 = 11:34:00 49479 Oherová Petra ODR 9050 C 96 = 11:36:00 49878 Stoklasová Barbora PLU 8976 B 98 = 11:38:00 49392 Pospíšilová Martina SOP 9051 B 100 = 11:40:00 301310 Králová Michaela VRB 9092 B 102 = 11:42:00 416154 Šmajstrlová Hana AOV 8954 B 104 = 11:44:00 411772 Rossmanithová Kateřina AOP 8951 B 106 = 11:46:00 ......................... VAK C 108 = 11:48:00 515189 Vozdová Klára KSU 8964 B 110 = 11:50:00 53889 Kršáková Veronika VIZ 9090 B 112 = 11:52:00 416079 Kavanová Elena SKM 9090 C 114 = 11:54:00 352317 Rišková Diana ZLH 8950 C 116 = 11:56:00 232123 Veličková Monika VRB 8951 A 118 = 11:58:00 08771 Hudzieczková Eva TRC 9051 B 120 = 12:00:00 253142 Pechalová Zuzana SVS 9051 C 122 = 12:02:00 ? Kočařová Barbora ABR 9051 C 124 = 12:04:00 neregistro 52710 Hubáčková Pavla LCE 9052 A 126 = 12:06:00 49413 Králová Kateřina ODR 9052 B 128 = 12:08:00 49389 Moravcová Lucie SOP 9052 B 130 = 12:10:00 49872 Kaprálová Hana PLU 9082 C 132 = 12:12:00 232178 Krätschmerová Ivona VRB 9050 A 134 = 12:14:00 ......................... VAK C 136 = 12:16:00

Kategorie D20C

14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

délka trati  7.00 km, převýšení   110 m, 18 kontrol           tištěno 12.04.2007   23:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 112 = 11:52:00 08774 Mrózková Ivana TRC 8751 B 114 = 11:54:00 331332 Valentová Vendula LCE 8851 C 116 = 11:56:00 301331 Bajcarová Pavla VRB 8752 B 118 = 11:58:00 ......................... VAK C 120 = 12:00:00 49395 Latochová Kateřina TRI 8850 B 122 = 12:02:00 08778 Žabková Markéta TRC 8850 B 124 = 12:04:00 53387 Maliňáková Petra SVS 8751 C 126 = 12:06:00 ......................... VAK C 128 = 12:08:00 331362 Svízelová Veronika LCE 88 C 130 = 12:10:00 neregistro 51942 Wernerová Marika VRB 8851 C 132 = 12:12:00 ......................... VAK C 134 = 12:14:00

Kategorie D21C

14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

délka trati  7.00 km, převýšení   110 m, 18 kontrol           tištěno 12.04.2007   23:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51197 Kovalčíková Eva JAM 7878 C 10 = 10:10:00 52208 Dittrichová Andrea SKM 7750 C 12 = 10:12:00 05591 Sukeníková Zuzana VOV 8353 C 14 = 10:14:00 08843 Zavadilová Simona PTE 8485 C 16 = 10:16:00 ......................... VAK C 18 = 10:18:00 218979 Nešporová Barbora TZL 7652 C 20 = 10:20:00 301554 Janošíková Lenka UOL 7651 C 22 = 10:22:00 08837 Adamová Eva PTE 8772 C 24 = 10:24:00 ......................... VAK C 26 = 10:26:00 49367 Smičková Eva KON 8277 R 28 = 10:28:00 ......................... VAK C 30 = 10:30:00 49409 Urbánková Radka ODR 8850 C 32 = 10:32:00 49482 Strakošová Petra SFM 7351 C 34 = 10:34:00 52631 Strohalmová Klára KRN 8282 C 36 = 10:36:00 08897 Krtičková Michaela KON 7975 C 38 = 10:38:00 ......................... VAK C 40 = 10:40:00 52533 Višňová Michaela VOV 8456 C 42 = 10:42:00 08829 Boháčová Lucie PTE 8771 C 44 = 10:44:00 08651 Kovaříková Mária TRI 6950 R 46 = 10:46:00 53385 Maliňáková Katka SVS 8151 C 48 = 10:48:00 218973 Kundratová Jana JZL 7351 C 50 = 10:50:00 ......................... VAK C 52 = 10:52:00 52535 Zbraňková Magda STE 7352 C 54 = 10:54:00 416153 Kiššová Petra AOV 8051 C 56 = 10:56:00 neregistro 08716 Procházková Martina SOP 7351 C 58 = 10:58:00 53394 Najbrtová Veronika KVS 8651 C 60 = 11:00:00 416052 Záhorcová Alžběta CHT 8653 C 62 = 11:02:00 53129 Kurfürstová Irena TZL 8052 C 64 = 11:04:00 ......................... VAK C 66 = 11:06:00 416218 Netoličková Radka VOV 7855 C 68 = 11:08:00 08827 Mikšíková Kateřina PTE 7375 C 70 = 11:10:00 53697 Vyškovská Radka ZVS 7450 C 72 = 11:12:00 53654 Reichlová Jiřina KSU 7499 C 74 = 11:14:00 52670 Smětáková Ivana HLV 8153 C 76 = 11:16:00 49364 Krejčí Veronika JPV 8077 C 78 = 11:18:00 52295 Kašparová Šárka JAM 7253 C 80 = 11:20:00 ......................... VAK C 82 = 11:22:00 53501 Frýdlová Lenka UOL 8659 C 84 = 11:24:00 53809 Krahulcová Hana SKM 8080 C 86 = 11:26:00 49343 Pavlačková Kateřina ODR 8450 C 88 = 11:28:00 52411 Růžičková Eva KON 8582 C 90 = 11:30:00 52480 Urbanová Edita STE 7454 C 92 = 11:32:00 52770 Hornová Květuše VOV 8054 C 94 = 11:34:00 52664 Sedlářová Pavla VRB 7051 C 96 = 11:36:00 52294 Tomanková Martina STE 7552 C 98 = 11:38:00

Kategorie D35C

14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

délka trati  5.00 km, převýšení   106 m, 13 kontrol           tištěno 12.04.2007   23:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301589 Seitlerová Pavla ZLH 6850 C 35 = 10:35:00 51917 Kiprá Zdena SBR 6550 C 37 = 10:37:00 416050 Sadílková Lenka VIZ 7055 C 39 = 10:39:00 52476 Šimková Hana UOL 6653 C 41 = 10:41:00 52692 Vavrysová Iva LCE 6359 C 43 = 10:43:00 49341 Mizerová Jarmila TRI 6851 C 45 = 10:45:00 52412 Smičková Eva KON 5887 C 47 = 10:47:00 224901 Ostřanská Iveta SSU 6591 C 49 = 10:49:00 49441 Brodová Gabriela SFM 7152 C 51 = 10:51:00 ? Rampírová Klára MOV 7153 C 53 = 10:53:00 neregistro 49421 Řezníková Renáta AOP 5451 C 55 = 10:55:00 51321 Hájková Jitka KYL 7150 C 57 = 10:57:00 416063 Cahlová Slávka LCE 5451 C 59 = 10:59:00 52346 Kunzová Ivana BBM 7155 C 61 = 11:01:00 08826 Vítková Miroslava PTE 6952 C 63 = 11:03:00 52424 Vaňáková Milada LOL 6252 C 65 = 11:05:00 ......................... VAK C 67 = 11:07:00 08815 Vričanová Sylva HAV 6751 C 69 = 11:09:00 ......................... VAK C 71 = 11:11:00 416084 Sedláčková Jana HLV 7060 C 73 = 11:13:00 416033 Pechancová Eliška OTK 7057 C 75 = 11:15:00 07862 Argalášová Gabriela TRI 6850 C 77 = 11:17:00 352324 Kotrlová Gita UOL 6953 C 79 = 11:19:00 51509 Valentová Eva LCE 6051 C 81 = 11:21:00 52427 Jirková Renata ZPV 6553 C 83 = 11:23:00 352350 Tesařová Bohumila VOV 6957 C 85 = 11:25:00 52420 Dittrichová Lenka KON 6285 C 87 = 11:27:00 52698 Vlažná Mirka LCE 5852 C 89 = 11:29:00 ......................... VAK C 91 = 11:31:00 51373 Rokoszová Jaroslava MOV 6351 C 93 = 11:33:00 52626 Hrouzová Jiřina KRN 6151 C 95 = 11:35:00 51447 Szturcová Ivana TRC 7051 C 97 = 11:37:00 515180 Hájková Iveta KYL 6350 C 99 = 11:39:00 05594 Javorková Kateřina HVS 6851 C 101 = 11:41:00 neregistro 49464 Zobaníková Vladimíra RAD 6850 C 103 = 11:43:00 52687 Hubáčková Dagmar LCE 6569 C 105 = 11:45:00 49306 Opletalová Pavlína HAV 6652 C 107 = 11:47:00 410794 Řehová Renata BFM 7151 C 109 = 11:49:00 ......................... VAK C 111 = 11:51:00 52514 Neumannová Kamila STE 6751 C 113 = 11:53:00 52553 Králová Zdenka SSU 6091 C 115 = 11:55:00 49444 Spratková Iva SFM 6851 C 117 = 11:57:00 49405 Pavelková Michaela AOP 6851 C 119 = 11:59:00 52466 Štrajtová Zuzana UOL 6452 C 121 = 12:01:00 52582 Křečková Petra ZPV 7076 C 123 = 12:03:00 49329 Hanzlová Svatava HAV 6651 C 125 = 12:05:00 52417 Hlavová Miroslava KON 6389 C 127 = 12:07:00 52944 Klečková Zina HAV 6151 C 129 = 12:09:00 52654 Pilcová Petra ZPV 6666 C 131 = 12:11:00 ......................... VAK C 133 = 12:13:00

Kategorie D40C

14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

délka trati  5.00 km, převýšení   106 m, 13 kontrol           tištěno 12.04.2007   23:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 12 = 10:12:00 416142 Schusterová Martina AOP 6551 C 14 = 10:14:00 416155 Korčáková Jana TZL 6556 C 16 = 10:16:00 51295 Hubáčková Jana LCE 6250 C 18 = 10:18:00 ......................... VAK C 20 = 10:20:00 49377 Laštůvková Lenka TRI 6650 C 22 = 10:22:00 53837 Koláriková Irena TZL 6351 C 24 = 10:24:00 416057 Stackeová Anna LCE 5551 C 26 = 10:26:00 08919 Hájová Jana TZL 6051 C 28 = 10:28:00 08659 Jastrzembská Jarmila TRI 6450 C 30 = 10:30:00 52342 Schäferová Jana TZL 6566 C 32 = 10:32:00 52701 Slezáková Jitka LCE 6351 C 34 = 10:34:00 ......................... VAK C 36 = 10:36:00 49400 Opletalová Blanka TRI 6755 C 38 = 10:38:00 07864 Maliňáková Eva KVS 6551 C 40 = 10:40:00 53338 Polášková Kamila TZL 6052 C 42 = 10:42:00 416075 Kukolová Alena LCE 6651 C 44 = 10:44:00

Kategorie D45C

14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

délka trati  4.20 km, převýšení    88 m, 12 kontrol           tištěno 12.04.2007   23:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 87 = 11:27:00 232338 Hrabicová Iva OOP 6150 C 89 = 11:29:00 53680 Hrbasová Jana KVS 5551 C 91 = 11:31:00 416070 Hauerlandová Jitka LCE 5853 C 93 = 11:33:00 53838 Žaludková Miroslava TZL 5954 C 95 = 11:35:00 52557 Štáblová Jitka SSU 5350 C 97 = 11:37:00 52658 Pavlíková Hana ZLH 5950 C 99 = 11:39:00 ......................... VAK C 101 = 11:41:00 49422 Němčanská Jana OOP 5352 C 103 = 11:43:00 52445 Künstlerová Milada UOL 5651 C 105 = 11:45:00 301321 Vajíková Miloslava KAR 6150 C 107 = 11:47:00 51915 Czaschová Irena SBR 6150 C 109 = 11:49:00 51307 Christovová Marie SKM 5851 C 111 = 11:51:00 53686 Trávníčková Jitka KVS 5651 C 113 = 11:53:00 52769 Hájková Ludmila OOP 5751 C 115 = 11:55:00 ......................... VAK C 117 = 11:57:00

Kategorie D50C

14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

délka trati  4.20 km, převýšení    88 m, 12 kontrol           tištěno 12.04.2007   23:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52630 Strohalmová Milena KRN 5651 C 121 = 12:01:00 ......................... VAK C 123 = 12:03:00 51190 Holasová Dagmara JAM 5353 C 125 = 12:05:00 ......................... VAK C 127 = 12:07:00 207823 Jelínková Dagmar TZL 5757 C 129 = 12:09:00 ......................... VAK C 131 = 12:11:00

Kategorie D55C

14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

délka trati  3.70 km, převýšení    56 m, 12 kontrol           tištěno 12.04.2007   23:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 89 = 11:29:00 09576 Stará Pavla BOV 4251 C 91 = 11:31:00 52763 Novotná Ludmila OOP 4850 C 93 = 11:33:00 52594 Ohnoutková Ludmila ZPV 5077 C 95 = 11:35:00 301265 Stiborová Jitka KAR 4150 C 97 = 11:37:00 ......................... VAK C 99 = 11:39:00 52178 Sikorová Marie BOV 4852 C 101 = 11:41:00 49330 Gavendová Anna TRI 4650 C 103 = 11:43:00 52782 Mrkvicová Ludmila VOV 4952 C 105 = 11:45:00 232523 Piskořová Klaudie OOP 4751 C 107 = 11:47:00 52172 Grygarová Alena BOV 5251 C 109 = 11:49:00 ......................... VAK C 111 = 11:51:00

Kategorie H10C

14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    40 m,  6 kontrol           tištěno 12.04.2007   23:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 8 = 10:08:00 08586 Dohnal Ondřej TZL 9505 C 10 = 10:10:00 neregistro 51173 Petura Marek MOV C 12 = 10:12:00 neregistro 515123 Mielec Jaromír AOV 9701 C 14 = 10:14:00 08832 Spurný Radek PTE 9706 C 16 = 10:16:00 336733 Novák Pavel AOV 9801 C 18 = 10:18:00 52644 Zavřel Lukáš KRN 9701 C 20 = 10:20:00 232323 Palzer Vít OOP 9701 C 22 = 10:22:00 253363 Sýkora Vojtěch LCE 9801 C 24 = 10:24:00 352333 Vystavěl Ondřej JPV 9807 C 26 = 10:26:00 08589 Horsák Zdeněk TZL 9504 C 28 = 10:28:00 neregistro 416035 Kunz Jiří BBM 9801 C 30 = 10:30:00 ......................... VAK C 32 = 10:32:00 52771 Míček Filip MOV 9802 C 34 = 10:34:00 345895 Pravda Vojtěch SBR 9801 C 36 = 10:36:00 51454 Mitrenga Lukáš TRC 9700 C 38 = 10:38:00 52723 Kočí Josef KON 9824 C 40 = 10:40:00 ? Hromek Vít SSU 9708 C 42 = 10:42:00 52200 Dvorský Boris SKM 3324 C 44 = 10:44:00 219219 Sedláček Ondřej HLV 9726 C 46 = 10:46:00 neregistro ? Kotrle Viktor UOL 9808 C 48 = 10:48:00 ? Augustin Martin PTE 9808 C 50 = 10:50:00 08585 Ceniga Jiří TZL 9702 C 52 = 10:52:00 neregistro 515444 Adamík Jiří AOV 9702 C 54 = 10:54:00 53002 Syrový Jan MOV 9803 C 56 = 10:56:00 ......................... VAK C 58 = 10:58:00

Kategorie H10N

14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení    60 m,  5 kontrol           tištěno 12.04.2007   23:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52955 Bolek Richard AOV 9803 C 68 = 11:08:00 49485 Bernatík Lukáš SFM 9801 C 70 = 11:10:00 ? Vičar Dominik PTE 9818 C 72 = 11:12:00 52729 Šimek Štěpán UOL C 74 = 11:14:00 neregistro ? Levka Martin LCE C 76 = 11:16:00 neregistro 53830 Sedláček Jan HLV 9927 C 78 = 11:18:00 ? Chmela Marek LCE C 80 = 11:20:00 neregistro ......................... VAK C 82 = 11:22:00 232194 Betos Martin VRB C 84 = 11:24:00 neregistro ......................... VAK C 86 = 11:26:00 51516 Pechal Petr SVS 9801 C 88 = 11:28:00 neregistro 53874 Plášek Pavel LCE C 90 = 11:30:00 neregistro 08756 Czempka Vojtěch TRC 9800 C 92 = 11:32:00 08587 Doležel Jakub TZL 9506 C 94 = 11:34:00 neregistro 237601 Bencúr Juraj ml LCE 99 C 96 = 11:36:00 neregistro 49481 Strakoš Matěj SFM 9901 C 98 = 11:38:00 08833 Huňka Dominik PTE 9801 C 100 = 11:40:00 301552 Horčička Vítek UOL 99 C 102 = 11:42:00 neregistro 331752 Tesař Vojtěch VOV C 104 = 11:44:00 neregistro ......................... VAK C 106 = 11:46:00 301599 Jirka Mikuláš ZPV 0000 C 108 = 11:48:00

Kategorie H12C

14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení    62 m,  9 kontrol           tištěno 12.04.2007   23:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 15 = 10:15:00 ? Slama Jakub PLU 9601 C 17 = 10:17:00 neregistro 51954 Slavík Martin VRB C 19 = 10:19:00 neregistro 52957 Žáček Kryštof AOV 9404 C 21 = 10:21:00 neregistro 51174 Míček Dominik MOV 9501 C 23 = 10:23:00 08727 Svoboda František SOP 9601 C 25 = 10:25:00 49384 Ostruszka David TRI 9502 C 27 = 10:27:00 416069 Slíva Jan LCE 9602 C 29 = 10:29:00 ......................... VAK C 31 = 10:31:00 08595 Turna Matyáš TZL 9602 C 33 = 10:33:00 neregistro 49452 Rohel David BFM 9601 C 35 = 10:35:00 253119 Romportl Jan AOV 9601 C 37 = 10:37:00 08885 Chmelař Martin JPV 9505 B 39 = 10:39:00 301572 Švécar Rostislav PTE 9502 C 41 = 10:41:00 515437 Wágner Jakub AOV 9501 C 43 = 10:43:00 301324 Šopík Petr VRB 9600 C 45 = 10:45:00 307332 Sklenář Martin SBR 9501 C 47 = 10:47:00 ......................... VAK C 49 = 10:49:00 515447 Miksa Vojtěch AOV 9502 C 51 = 10:51:00 232529 Klein Jakub OOP 9501 C 53 = 10:53:00 232399 Troup Štěpán MOV 9603 C 55 = 10:55:00 53122 Burkart David VIZ 9602 C 57 = 10:57:00 ? Konečný Zdeněk KON 9622 C 59 = 10:59:00 416034 Kunz Jan BBM 9601 C 61 = 11:01:00 51892 Vičan Dominik ABR 9501 B 63 = 11:03:00 515451 Glonek Jakub AOV 9602 C 65 = 11:05:00 08784 Kostka Petr TRC 9600 C 67 = 11:07:00 416100 Pavlík Marek ZLH 9501 C 69 = 11:09:00 ......................... VAK C 71 = 11:11:00 52464 Žovinec Lukáš UOL 9605 C 73 = 11:13:00 253116 Valouch David SOP 9501 C 75 = 11:15:00 49319 Kaufman Albert TRI 9501 C 77 = 11:17:00 52958 Kubečka Jakub AOV 9503 C 79 = 11:19:00 416082 Dvorský Petr SKM 9601 C 81 = 11:21:00 53866 Mudrák Štěpán LCE 9601 C 83 = 11:23:00 ? Fňukal Zdeněk VRB C 85 = 11:25:00 neregistro 08594 Saiu Matěj TZL 9603 C 87 = 11:27:00 neregistro 52999 Zedek David MOV C 89 = 11:29:00 neregistro 53126 Sadílek Jan TZL 9601 C 91 = 11:31:00 ......................... VAK C 93 = 11:33:00

Kategorie H14C

14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

délka trati  4.40 km, převýšení    96 m, 10 kontrol           tištěno 12.04.2007   23:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 10:01:00 416209 Svěchota Marek MOV 9302 C 3 = 10:03:00 08593 Odstrčilík Viktor TZL 9309 B 5 = 10:05:00 ? Soural Marek KSU 9244 C 7 = 10:07:00 336738 Lukáš Jakub AOV 9301 C 9 = 10:09:00 08851 Holinka Lukáš PTE 9421 B 11 = 10:11:00 49365 Argaláš Michal TRI 9301 A 13 = 10:13:00 416051 Schäfer Jan TZL 9301 B 15 = 10:15:00 53824 Dvorský Vojtěch SKM 9401 B 17 = 10:17:00 52519 Skyva Petr STE 9307 B 19 = 10:19:00 416205 Hruzík Lukáš MOV 9304 C 21 = 10:21:00 410366 Rossmanith Vojta AOP 9302 B 23 = 10:23:00 ......................... VAK C 25 = 10:25:00 08588 Hoferek Tomáš TZL 9305 C 27 = 10:27:00 52537 Minář Marek SSU 9441 B 29 = 10:29:00 53869 Vavrys Johan LCE 9302 B 31 = 10:31:00 08725 Pospíšil Petr SOP 9301 C 33 = 10:33:00 53791 Sukeník Mojmír KRN 9301 B 35 = 10:35:00 232406 Štětínský Pavel MOV 9401 B 37 = 10:37:00 416144 Korčák Jakub TZL 9403 B 39 = 10:39:00 53694 Osička Vít KVS 9302 B 41 = 10:41:00 352321 Kotrle Kamil UOL 9402 C 43 = 10:43:00 49303 Lacina Lukáš KSU 9304 C 45 = 10:45:00 52722 Toman Jakub KON 9325 C 47 = 10:47:00 416077 Kavan Jiří SKM 9402 C 49 = 10:49:00 08590 Kašpar Michal TZL 9308 B 51 = 10:51:00 ......................... VAK C 53 = 10:53:00 52986 Ondruš Adam AOV 9401 B 55 = 10:55:00 51372 Polášek Filip MOV 9305 C 57 = 10:57:00 52548 Staněk Tomáš SSU 9403 B 59 = 10:59:00 246856 Zubalík Cyril TZL 9307 C 61 = 11:01:00 410795 Řeha Tomáš BFM 9402 C 63 = 11:03:00 53789 Pindroch Lukáš HVS 9202 C 65 = 11:05:00 neregistro 53115 Kratochvíl Jindřich VIZ 9412 B 67 = 11:07:00 52743 Šustr Pavel PTE C 69 = 11:09:00 neregistro 51507 Hubáček Jonáš LCE 9501 B 71 = 11:11:00 246864 Kolárik Tomáš TZL 9302 B 73 = 11:13:00 ......................... VAK C 75 = 11:15:00 232419 Troup Matěj MOV 9402 C 77 = 11:17:00 53178 Hučík Jan TRI 9403 C 79 = 11:19:00 04647 Német Kryštof STE 9308 B 81 = 11:21:00 49493 Lacina Jakub KSU 9303 C 83 = 11:23:00 330655 Láznička Jan TZL 9405 B 85 = 11:25:00 ? Opěla Robin KVS 9303 C 87 = 11:27:00 336726 Ročňák Michal AOV 9302 C 89 = 11:29:00 301698 Horvát Petr SSU 9442 B 91 = 11:31:00 416083 Pěček Martin SKM 9301 C 93 = 11:33:00 53846 Göttlicher Fabio TZL 9402 C 95 = 11:35:00 ? Duraj Miroslav MOV 9301 C 97 = 11:37:00 ......................... VAK C 99 = 11:39:00

Kategorie H16C

14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

délka trati  5.50 km, převýšení    96 m, 13 kontrol           tištěno 12.04.2007   23:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 13 = 10:13:00 301583 Seitler Milan KSU 9148 C 15 = 10:15:00 218854 Otruba Jakub LCE 92 C 17 = 10:17:00 neregistro 08661 Gazda Viktor TRI 9203 A 19 = 10:19:00 08713 Peřinka Jan AOP 9101 A 21 = 10:21:00 232171 Probosz Jan HAV 9202 C 23 = 10:23:00 53823 Dvorský Václav SKM 9101 C 25 = 10:25:00 53880 Hubáček Michal LCE 9301 A 27 = 10:27:00 303921 Jendželovský Marek AOV 9201 B 29 = 10:29:00 49456 Pastyřík Jakub BFM 9102 C 31 = 10:31:00 08768 Szturc Václav TRC 9102 B 33 = 10:33:00 ......................... VAK C 35 = 10:35:00 52583 Křeček Jan ZPV 9111 B 37 = 10:37:00 416056 Semela Jakub LCE 9103 B 39 = 10:39:00 301570 Zapletal Martin CEL 9105 C 41 = 10:41:00 08838 Vítek Michal PTE 9031 C 43 = 10:43:00 52656 Strečko Marek KSU 9149 A 45 = 10:45:00 301582 Verlík Jan TRI 9205 B 47 = 10:47:00 253123 Švrlanský Jakub VRB 9205 C 49 = 10:49:00 52721 Najbr Ondřej KON 9223 B 51 = 10:51:00 51301 Hubáček Jan LCE 9101 A 53 = 10:53:00 253130 Navrátil Boris AOV 9203 B 55 = 10:55:00 ......................... VAK C 57 = 10:57:00 51460 Opletal Petr TRC 9104 C 59 = 10:59:00 232136 Schuster Marek AOP 9303 A 61 = 11:01:00 49430 Melecký Karel OOP 9100 B 63 = 11:03:00 416064 Benroth Martin LCE 9206 B 65 = 11:05:00 53751 Javorka Lukáš HVS 8901 C 67 = 11:07:00 neregistro 352304 Ostřanský Filip SSU 9243 B 69 = 11:09:00 416125 Kantor Ondřej TRI 9103 A 71 = 11:11:00 515191 Hnilica Přemek KSU 9141 B 73 = 11:13:00 331424 Svízela Vojtěch LCE 9105 C 75 = 11:15:00 51123 Doležel Ondřej STE 9202 B 77 = 11:17:00 51903 Vičan Michael ABR 9101 C 79 = 11:19:00 ......................... VAK C 81 = 11:21:00 08772 Kostka Jakub TRC 9103 C 83 = 11:23:00 253128 Šidík Petr AOV 9204 C 85 = 11:25:00 51504 Valenta Jiří LCE 9201 A 87 = 11:27:00 08591 Komárek Martin TZL 9209 C 89 = 11:29:00 416099 Kopilčák Jiří ZLH 9104 C 91 = 11:31:00 411763 Sochor Vít HAV 9105 B 93 = 11:33:00 49491 Mutina Jiří BFM 9101 C 95 = 11:35:00 416126 Bartosz David TRI 9102 C 97 = 11:37:00 53864 Špetlík Václav LCE 92 C 99 = 11:39:00 neregistro 232192 Sýkora Jan AOP 9201 A 101 = 11:41:00 49403 Jílek Jakub KSU 9202 C 103 = 11:43:00 51505 Kunovský Ondřej LCE 9202 B 105 = 11:45:00 08762 Szlaur Jan TRC 9107 C 107 = 11:47:00 52945 Fousek Jan AOV 9101 B 109 = 11:49:00 ......................... VAK C 111 = 11:51:00

Kategorie H18C

14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

délka trati  8.90 km, převýšení   136 m, 20 kontrol           tištěno 12.04.2007   23:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
352309 Matús Eduard SSU 8948 B 70 = 11:10:00 08766 Sedláček Michal TRC 8901 B 72 = 11:12:00 08840 Popelka Pavel PTE 9032 B 74 = 11:14:00 49417 Suchý Matěj KSU 8942 C 76 = 11:16:00 51956 Šnajdr Jakub VRB 9001 C 78 = 11:18:00 51501 Benroth Jakub LCE 9002 B 80 = 11:20:00 253152 Figura Jiří HAV 9009 C 82 = 11:22:00 52570 Coufal Radek SSU 9042 B 84 = 11:24:00 51512 Bednařík Antonín VIZ 9001 A 86 = 11:26:00 ? Spyrka Piotr POL C 88 = 11:28:00 neregistro 51882 Kolář Rudolf ABR 8901 C 90 = 11:30:00 246838 Beran Jan TZL 9016 B 92 = 11:32:00 352322 Holinek Tomáš SSU 9013 B 94 = 11:34:00 52469 Vašíček Michal UOL 8908 B 96 = 11:36:00 303917 Jendželovský Martin AOV 9003 C 98 = 11:38:00 ......................... VAK C 100 = 11:40:00 52709 Vlažný Jakub LCE 9102 A 102 = 11:42:00 352306 Přikryl Jan SSU 8945 B 104 = 11:44:00 53670 Janů Zdeněk KSU 9045 B 106 = 11:46:00 52479 Pernica Jiří VRB 9002 B 108 = 11:48:00 08769 Szturc Jan TRC 9003 B 110 = 11:50:00 52549 Ostřanský Josef SSU 9011 B 112 = 11:52:00 52870 Dudík Petr JPV 8917 C 114 = 11:54:00 52718 Kučera Jan KON 9037 B 116 = 11:56:00 ......................... VAK C 118 = 11:58:00 53176 Legerski Martin TRI 9003 B 120 = 12:00:00 ? Štěpánek Radek PTE 8937 C 122 = 12:02:00 52550 Benc Tomáš SSU 8943 B 124 = 12:04:00 49429 Opletal Jan HAV 9000 B 126 = 12:06:00 53857 Pavelka Tomáš VIZ 9020 B 128 = 12:08:00 515150 Vozda Vojtěch KSU 9043 A 130 = 12:10:00 232102 Válek Filip VRB 8906 B 132 = 12:12:00 08764 Kowol Radek TRC 9000 C 134 = 12:14:00 301699 Opletal Jaroslav SSU 9010 C 136 = 12:16:00 ......................... VAK C 138 = 12:18:00

Kategorie H20C

14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

délka trati 11.20 km, převýšení   180 m, 27 kontrol           tištěno 12.04.2007   23:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 10:02:00 52856 Navrátil Tomáš JPV 8817 C 4 = 10:04:00 49304 Lichý Ondřej SOP 8802 B 6 = 10:06:00 52938 Proske Petr AOV 8803 C 8 = 10:08:00 52948 Fojtík Jan VOV 8701 C 10 = 10:10:00 ......................... VAK C 12 = 10:12:00 08765 Trojek Pavel TRC 8803 B 14 = 10:14:00 52844 Ježek Tomáš JPV 8419 C 16 = 10:16:00 49309 Jarnot Marek SOP 8805 C 18 = 10:18:00 ......................... VAK C 20 = 10:20:00

Kategorie H21C

14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

délka trati 11.20 km, převýšení   180 m, 27 kontrol           tištěno 12.04.2007   23:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51932 Klech Richard VRB 7201 C 26 = 10:26:00 52288 Tomanek Daniel STE 7401 C 28 = 10:28:00 232139 Holas Tomáš JAM 7800 C 30 = 10:30:00 52475 Perknovský Radim JPV 8235 C 32 = 10:32:00 515430 Mielec Jaromír AOV 6901 C 34 = 10:34:00 49380 Pavlačka František ODR 8000 C 36 = 10:36:00 53822 Rytíř Jan SKM 7701 C 38 = 10:38:00 301233 Velička Jan VRB 8504 C 40 = 10:40:00 410176 Kotůlek Jan AOP 7801 C 42 = 10:42:00 52641 Kopec Tomáš VOV 8203 C 44 = 10:44:00 416055 Skoba Ondřej TZL 7732 C 46 = 10:46:00 52640 Strohalm Petr KRN 8103 C 48 = 10:48:00 ? Mastela Rafal POL C 50 = 10:50:00 neregistro 52942 Langer Martin VOV 8400 C 52 = 10:52:00 08754 Sedláček Tomáš JPV 8601 C 54 = 10:54:00 253362 Bencúr Juraj LCE 7701 C 56 = 10:56:00 52765 Válka Jan SOP 7811 C 58 = 10:58:00 515156 Kuja Ivo KAR 7701 C 60 = 11:00:00 ......................... VAK C 62 = 11:02:00 52432 Axman Karel STE 8303 C 64 = 11:04:00 52349 Panovec Jan OTK 8931 B 66 = 11:06:00 416124 Walaski Antonín TRI 8006 C 68 = 11:08:00 53348 Kratochvíl Karel HOB 7001 C 70 = 11:10:00 52345 Kunz Martin BBM 7101 C 72 = 11:12:00 53400 Marek Martin VIZ 7624 C 74 = 11:14:00 ......................... VAK C 76 = 11:16:00 52222 Vintr Radek TZL 7701 C 78 = 11:18:00 53854 Mrkvica Petr VOV 7802 C 80 = 11:20:00 49854 Rapant Jaroslav JZL 5501 C 82 = 11:22:00 253369 Pěček Martin SKM 7301 C 84 = 11:24:00 515101 Šrámek Jaromír KSU 5801 C 86 = 11:26:00 52551 Král Vojtěch SSU 8841 A 88 = 11:28:00 ? Szotek Jedrzej ATZ C 90 = 11:30:00 neregistro 352313 Grulich Pavel JPV 7117 C 92 = 11:32:00 52430 Jirka Michal PTE 8403 C 94 = 11:34:00 08086 Hrazdil Roman RAD 7401 C 96 = 11:36:00 08796 Kovalčík Tomáš JAM 7300 C 98 = 11:38:00 52286 Zájíc Josef AOV 7601 C 100 = 11:40:00 51303 Pavlačka Ondřej ODR 8100 C 102 = 11:42:00 301244 Czasch Jan KAR 8401 C 104 = 11:44:00 53128 Zlatník Lubor TZL 7337 C 106 = 11:46:00 53534 Žaloudík Jiří VOV 8601 C 108 = 11:48:00 52753 Schuster Martin AOP 6502 C 110 = 11:50:00 52939 Stoszek Jakub VOV 8300 C 112 = 11:52:00 ......................... VAK C 114 = 11:54:00 52643 Zavřel Michal KRN 6804 C 116 = 11:56:00 222897 Maciej Huber POL C 118 = 11:58:00 neregistro 52704 Trčka Jan LCE 8202 C 120 = 12:00:00 301259 Stibor Zbyněk KAR 7601 C 122 = 12:02:00 49344 Kuča Petr SOP 8606 C 124 = 12:04:00 ......................... VAK C 126 = 12:06:00 49360 Gráf Norbert TRI 7300 C 128 = 12:08:00 301299 Javůrek Tomáš ZLH 8701 C 130 = 12:10:00 08940 Dlabaja Štěpán TZL 8508 R 132 = 12:12:00 301586 Pavlík Ondřej ZLH 8601 C 134 = 12:14:00 52207 Dittrich Pavel SKM 7501 C 136 = 12:16:00 ......................... VAK C 138 = 12:18:00

Kategorie H35C

14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

délka trati  8.10 km, převýšení   114 m, 18 kontrol           tištěno 12.04.2007   23:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 6 = 10:06:00 352349 Tesař Jiří VOV 6702 C 8 = 10:08:00 08788 Trojek Jakub TRC 6400 C 10 = 10:10:00 51911 Vičan Lubomír ABR 6501 C 12 = 10:12:00 ? Šincl Josef SSU 6705 C 14 = 10:14:00 301221 Koláček Pavel HAV 6402 C 16 = 10:16:00 52478 Pernica Jiří UOL 6501 C 18 = 10:18:00 410793 Řeha Tomáš BFM 6702 C 20 = 10:20:00 52700 Slezák Libor LCE 6207 C 22 = 10:22:00 53856 Končák Jaroslav HLV 6321 C 24 = 10:24:00 52695 Hubáček Jaroslav LCE 6311 C 26 = 10:26:00 52293 Sadílek Martin VIZ 6901 C 28 = 10:28:00 410170 Peřinka Jan AOP 6301 C 30 = 10:30:00 352316 Kopilčák Pavel ZLH 6602 C 32 = 10:32:00 53371 Beňovský Jiří KVS 6801 C 34 = 10:34:00 ......................... VAK C 36 = 10:36:00 500581 Hlava Miroslav KON 6515 C 38 = 10:38:00 416152 Romportl Petr AOV 6801 C 40 = 10:40:00 08787 Niedoba Jan TRC 6200 C 42 = 10:42:00 51873 Řeháček Petr ABR 6302 C 44 = 10:44:00 53879 Hubáček Libor LCE 6721 C 46 = 10:46:00 52459 Šimek Roman UOL 6503 C 48 = 10:48:00 52693 Vavrys Petr LCE 6413 C 50 = 10:50:00 336714 Čížek Petr ADA 7101 C 52 = 10:52:00 515079 Kotrle Miroslav UOL 7005 C 54 = 10:54:00 52563 Březina Vladimír SSU 5847 C 56 = 10:56:00 307338 Sklenář Miroslav SBR 6301 C 58 = 10:58:00 52500 Kubeš Jaromír PLU 6219 C 60 = 11:00:00 53143 Vrubel Karel TZL 6401 C 62 = 11:02:00 ......................... VAK C 64 = 11:04:00 336721 Jakobi Zdeněk HAV 5701 C 66 = 11:06:00 51508 Valenta Jiří LCE 6301 C 68 = 11:08:00 411761 Hrouza Jan KRN 5401 C 70 = 11:10:00 08828 Vítek Zbyněk PTE 6622 C 72 = 11:12:00 08276 Neumann Jaroslav STE 5902 C 74 = 11:14:00 51907 Zítka Jiří ABR 6201 C 76 = 11:16:00 301553 Horčička Petr UOL C 78 = 11:18:00 neregistro 51962 Slavík Tomáš VRB C 80 = 11:20:00 neregistro 49350 Bačo Lubomír SOP 6201 C 82 = 11:22:00 49467 Svoboda Martin BFM 6701 C 84 = 11:24:00 53123 Kůstka Marek VIZ 6403 C 86 = 11:26:00 neregistro 416072 Kunčar Vít LCE 6602 C 88 = 11:28:00 53827 Sedláček Jaroslav HLV 6404 C 90 = 11:30:00 52426 Vystavěl Dušan JPV 6317 C 92 = 11:32:00 08715 Jelínek Jan AOP 6401 C 94 = 11:34:00 08785 Szturc Radek TRC 6800 C 96 = 11:36:00 224897 Štarha Vítězslav SSU 6603 C 98 = 11:38:00 51909 Sklenář Josef SBR 6601 C 100 = 11:40:00 ......................... VAK C 102 = 11:42:00 232152 Opletal Jaroslav HAV 6200 C 104 = 11:44:00 229388 Pavlík Radek KSU 6849 C 106 = 11:46:00 352336 Křeček Miroslav ZPV 6213 C 108 = 11:48:00 51881 Kolář Rudolf ABR 6301 C 110 = 11:50:00

Kategorie H40C

14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

délka trati  8.10 km, převýšení   114 m, 18 kontrol           tištěno 12.04.2007   23:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 115 = 11:55:00 53682 Žemlík Radim KVS 6401 C 117 = 11:57:00 08656 Kantor Roman TRI 6501 C 119 = 11:59:00 52202 Dvorský Ilja SKM 6103 C 121 = 12:01:00 ......................... VAK C 123 = 12:03:00 53341 Háj Bohumil TZL 5601 C 125 = 12:05:00 52696 Hetmer Leoš LCE 6401 C 127 = 12:07:00 53381 Řezanina Lubomír ZVS 6601 C 129 = 12:09:00 ......................... VAK C 131 = 12:11:00 53688 Černík Milan KVS 6501 C 133 = 12:13:00 08655 Navrátil Rostislav TRI 6601 C 135 = 12:15:00 ......................... VAK C 137 = 12:17:00

Kategorie H45C

14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

délka trati  6.00 km, převýšení   122 m, 16 kontrol           tištěno 12.04.2007   23:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52428 Jirka Jiří ZPV 5501 C 2 = 10:02:00 49897 Kadaňka Jiří ROV 6001 C 4 = 10:04:00 51950 Pospíšil Karel KAR 5001 C 6 = 10:06:00 52632 Peths Pavel KRN 5801 C 8 = 10:08:00 352328 Vojtášek Jan SBR 5301 C 10 = 10:10:00 52622 Hrouza Tomáš KRN 5201 C 12 = 10:12:00 53180 Haltof Jindřich TRI 6201 C 14 = 10:14:00 52768 Sirný Jaroslav OOP 5402 C 16 = 10:16:00 ......................... VAK C 18 = 10:18:00 ? Plášek Martin LCE 6118 C 20 = 10:20:00 51914 Vrábel Jaromír SBR 6102 C 22 = 10:22:00 207829 Ramík Mário BBM 6200 C 24 = 10:24:00 52936 Proske Pavel AOV 6001 C 26 = 10:26:00 52669 Jelínek Roman ADA 5506 C 28 = 10:28:00 53420 Malysa Ján SOP 5102 C 30 = 10:30:00 53386 Čech Přemysl SVS 5901 C 32 = 10:32:00 500879 Chmelař Miroslav JPV 6217 C 34 = 10:34:00 53462 Moravec Stanislav SOP 5801 C 36 = 10:36:00 301248 Kuja Ivan KAR 5501 C 38 = 10:38:00 neregistro 53681 Hrbas Vladimír KVS 5301 C 40 = 10:40:00 52448 Navrátil Antonín UOL 5301 C 42 = 10:42:00 51913 Vodička Luděk SBR 5501 C 44 = 10:44:00 53897 Lanc Marian TZL 5806 C 46 = 10:46:00 ......................... VAK C 48 = 10:48:00 49457 Mutina Vlastimil BFM 5701 C 50 = 10:50:00 52348 Panovec Vladan OTK 6201 C 52 = 10:52:00 51515 Kršák Karel VIZ 5902 C 54 = 10:54:00 52534 Višňa Milan STE 5904 C 56 = 10:56:00 ? Šajer Jiří MOV 5503 C 58 = 10:58:00 07854 Bucký Josef ABR 6001 C 60 = 11:00:00 52441 Janošík Antonín UOL 5201 C 62 = 11:02:00 08660 Prokop Lubomír TRI 6001 C 64 = 11:04:00 49476 Lecián Oldřich OOP 6100 C 66 = 11:06:00 ......................... VAK C 68 = 11:08:00 218793 Kunčar Antonín LCE 58 C 70 = 11:10:00 neregistro 49391 Pospíšil Václav SOP 5701 C 72 = 11:12:00 52538 Kolář Leopold KAR 5401 C 74 = 11:14:00 05585 Sukeník Mojmír KRN 5202 C 76 = 11:16:00

Kategorie H50C

14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

délka trati  6.00 km, převýšení   122 m, 16 kontrol           tištěno 12.04.2007   23:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 80 = 11:20:00 53389 Maliňák Josef SVS 5501 C 82 = 11:22:00 219271 Jelínek Vít TZL 5102 C 84 = 11:24:00 08038 Javorka Karel HVS 5601 C 86 = 11:26:00 neregistro 53398 Hauerland Jaroslav LCE 55 C 88 = 11:28:00 neregistro ? Szotek Antoni ATZ C 90 = 11:30:00 neregistro 52628 Strohalm Petr KRN 5601 C 92 = 11:32:00 ......................... VAK C 94 = 11:34:00 08863 Sýkora Jiří AOP 5401 C 96 = 11:36:00 53801 Chromčák František JZL 5201 C 98 = 11:38:00 ? Hendrych Vlastimil ZLH 5601 C 100 = 11:40:00 neregistro 53805 Pohořalý Jiří OTK 3807 C 102 = 11:42:00 51517 Jakob Ladislav SVS 5502 C 104 = 11:44:00 53842 Žaludek Jindřich TZL 5410 C 106 = 11:46:00 ......................... VAK C 108 = 11:48:00

Kategorie H55C

14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

délka trati  4.20 km, převýšení    88 m, 11 kontrol           tištěno 12.04.2007   23:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 50 = 10:50:00 52762 Novotný Stanisl OOP 4800 C 52 = 10:52:00 51905 Dospíšil Jaroslav SBR 4501 C 54 = 10:54:00 53860 Žemlík Jan TZL 4325 C 56 = 10:56:00 52171 Sikora Miroslav BOV 4802 C 58 = 10:58:00 52660 Vlach Oldřich VOV 4401 C 60 = 11:00:00 51910 Toman Stanislav ABR 4801 C 62 = 11:02:00 52347 Kunz Antonín OTK 4729 C 64 = 11:04:00 352318 Babák Jiří ZLH 4801 C 66 = 11:06:00 52521 Šnyrch František UOL 4902 C 68 = 11:08:00 ......................... VAK C 70 = 11:10:00 53547 Němčanský Vladimír OOP 5200 C 72 = 11:12:00 neregistro 60867 Žemlík Ivan SVS 3801 C 74 = 11:14:00 52180 Boudný Zdeněk SJI 3709 C 76 = 11:16:00 51947 Tomeček Lubomír KAR 4701 C 78 = 11:18:00 52783 Rokosz Bohumil MOV 4803 C 80 = 11:20:00 08720 Jurčák Karel SOP 5101 C 82 = 11:22:00 352330 Ostřanský Josef SSU 4302 C 84 = 11:24:00 51904 Blažek Václav SBR 4701 C 86 = 11:26:00 53375 Láznička Alois TZL 3613 C 88 = 11:28:00 49301 Ševčík Břetislav OOP 5001 C 90 = 11:30:00 ......................... VAK C 92 = 11:32:00

Kategorie H60C

14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

délka trati  4.20 km, převýšení    88 m, 11 kontrol           tištěno 12.04.2007   23:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 5 = 10:05:00 52467 Šubrt Zdeněk UOL 4201 C 7 = 10:07:00 232042 Hynek Vladimír ZPV 3511 C 9 = 10:09:00 52781 Mrkvica Miroslav VOV 4601 C 11 = 10:11:00 52766 Nosek Jiří OOP 4401 C 13 = 10:13:00 09577 Starý Břetislav BOV 4402 C 15 = 10:15:00 352323 Gottfried Jan UOL 4602 C 17 = 10:17:00 ......................... VAK C 19 = 10:19:00 49305 Beneš Karel HAV 4201 C 21 = 10:21:00 416129 Vyškovský Ivan ZVS 4301 C 23 = 10:23:00 ? Pietrikowski Vladislav POL C 25 = 10:25:00 neregistro 52869 Kroupa Jaroslav ZPV 4012 C 27 = 10:27:00 52726 Čermák Miloslav UOL 4101 C 29 = 10:29:00 ......................... VAK C 31 = 10:31:00

Kategorie H65C

14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení    60 m, 10 kontrol           tištěno 12.04.2007   23:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 11 = 10:11:00 53329 Panovec Zbislav OTK 3617 C 13 = 10:13:00 52561 Sita Vratislav SSU 3000 C 15 = 10:15:00 53321 Valla Stanislav TZL 3125 C 17 = 10:17:00 52773 Vávra Jiří MOV 4102 C 19 = 10:19:00 416096 Řezanina Josef ZVS 3701 C 21 = 10:21:00 51946 Vyhnalík Zdeněk VRB 4201 C 23 = 10:23:00 08751 Opletal Jaroslav TRC 3700 C 25 = 10:25:00 49434 Fajgl Jaromír RAD 3801 C 27 = 10:27:00 52536 Uhmann Hubert SSU 2600 C 29 = 10:29:00 53807 Tomášek František OTK 2503 C 31 = 10:31:00 ......................... VAK C 33 = 10:33:00

Kategorie P3

14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení    60 m, 10 kontrol           tištěno 12.04.2007   23:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
410158 Kotůlková Veronika AOP 7851 C 10 = 10:10:00 232119 Ševčíková Adriana VRB 9051 C 12 = 10:12:00 361994 Kramenko Petr AOV 8805 C 14 = 10:14:00 ......................... VAK C 16 = 10:16:00 ......................... VAK C 18 = 10:18:00 361979 Moskvová Jitka ZLH 7051 C 20 = 10:20:00 neregistro ? Cholastová Eva KRN 8585 C 22 = 10:22:00 ......................... VAK C 24 = 10:24:00 ? Slavíková Lenka VRB C 26 = 10:26:00 neregistro ......................... VAK C 28 = 10:28:00 515500 Nováková Jana AOV 6851 C 30 = 10:30:00 ......................... VAK C 32 = 10:32:00 51952 Vojtanovský Milan VRB 4301 C 34 = 10:34:00 ......................... VAK C 36 = 10:36:00 51305 Pěčková Monika SKM 7351 C 38 = 10:38:00 neregistro ......................... VAK C 40 = 10:40:00 301230 Hradilová Michaela VRB C 42 = 10:42:00 neregistro 301573 Hejlová Soňa PTE 7371 C 44 = 10:44:00 ......................... VAK C 46 = 10:46:00 52950 Zájíc Josef AOV 4501 C 48 = 10:48:00 ? Vojtanovská Šárka VRB C 50 = 10:50:00 neregistro ......................... VAK C 52 = 10:52:00 53855 Göttlicherová Jolana TZL 6565 C 54 = 10:54:00 49406 Šperlík Josef ODR 5500 C 56 = 10:56:00 ......................... VAK C 58 = 10:58:00 301205 Ševčíková Monika VRB C 60 = 11:00:00 neregistro ......................... VAK C 62 = 11:02:00 331055 Šauman Petr MOV C 64 = 11:04:00 neregistro 352332 Sklenářová Lenka SBR 6851 C 66 = 11:06:00 ......................... VAK C 68 = 11:08:00 301238 Ševčík Jiří VRB C 70 = 11:10:00 neregistro 301253 Fukalová Radka AOV 7051 C 72 = 11:12:00 neregistro ......................... VAK C 74 = 11:14:00 ......................... VAK C 76 = 11:16:00 301326 Janča Jaroslav VRB C 78 = 11:18:00 neregistro ......................... VAK C 80 = 11:20:00 ? Jiříčková Bětka KRN C 82 = 11:22:00 neregistro ......................... VAK C 84 = 11:24:00 232162 Janča Jaroslav VRB 8904 C 86 = 11:26:00 ......................... VAK C 88 = 11:28:00 361904 Novák Vilém AOV 6701 C 90 = 11:30:00 301290 Kratschmerová Jitka VRB C 92 = 11:32:00 neregistro ......................... VAK C 94 = 11:34:00

Kategorie P5

14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

délka trati  4.60 km, převýšení    88 m, 14 kontrol           tištěno 12.04.2007   23:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 7 = 10:07:00 52201 Rytíř Michal SKM 7325 C 9 = 10:09:00 ? Pykalová Jana UOL C 11 = 10:11:00 neregistro 53790 Zajíc Karel NJC C 13 = 10:13:00 neregistro 08597 Láznička Libor TZL C 15 = 10:15:00 neregistro ? Olejníčková Marta UOL C 17 = 10:17:00 neregistro 08084 Mička Jiří NJC C 19 = 10:19:00 neregistro 51912 Vodička Luděk SBR 7705 C 21 = 10:21:00 08596 Lázníčková Marcela TZL C 23 = 10:23:00 neregistro ......................... VAK C 25 = 10:25:00 416191 Kunc Tomáš NJC C 27 = 10:27:00 neregistro ......................... VAK C 29 = 10:29:00 52344 Kunz Petr OTK 6910 C 31 = 10:31:00 ......................... VAK C 33 = 10:33:00 53792 Růsek Jan NJC C 35 = 10:35:00 neregistro ......................... VAK C 37 = 10:37:00 08648 Kozelský Miroslav KRN 7801 C 39 = 10:39:00 53787 Geryk Jiří NJC C 41 = 10:41:00 neregistro ......................... VAK C 43 = 10:43:00 ? Krejčí Lukáš MOV C 45 = 10:45:00 neregistro ......................... VAK C 47 = 10:47:00 51189 Gřešková Jana MOV C 49 = 10:49:00 neregistro ......................... VAK C 51 = 10:51:00 53753 Řehula Vladimír NJC C 53 = 10:53:00 neregistro ......................... VAK C 55 = 10:55:00

Kategorie X10N

14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení    60 m,  6 kontrol           tištěno 12.04.2007   23:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
410352 Hájek Václav KYL 9800 C 3 = 10:03:00 ? Bencúr Eliáš LCE C 5 = 10:05:00 neregistro 49450 Bernatíková Hana SFM 0251 C 7 = 10:07:00 229396 Pavlík Ondřej KSU 0049 C 9 = 10:09:00 ? Kovalčíková Anička JAM C 11 = 10:11:00 neregistro 49460 Řehová Natálie BFM 0051 C 13 = 10:13:00 49494 Jelínek Jan AOP 0101 C 15 = 10:15:00 ? Foltýnová Markéta TRI 0050 C 17 = 10:17:00 52961 Mielec Rostislav AOV 9902 C 19 = 10:19:00 neregistro 49470 Svobodová Barbora BFM 0151 C 21 = 10:21:00 ? Levková Petra LCE C 23 = 10:23:00 neregistro 253379 Dittrichová Michela SKM 0251 C 25 = 10:25:00 08664 Chlebiková Zuzana TRI 0150 C 27 = 10:27:00 neregistro ......................... VAK C 29 = 10:29:00 52292 Rusnok Samuel TRI 9901 C 31 = 10:31:00 ? Látalová Pavlína PTE 9751 C 33 = 10:33:00 ......................... VAK C 35 = 10:35:00 49488 Spratek Adam SFM 0202 C 37 = 10:37:00 ? Navrátilová Alice ODR 0350 C 39 = 10:39:00 neregistro 51510 Semela Tadeáš LCE C 41 = 10:41:00 neregistro 07861 Kovařík Martin TRI 0101 C 43 = 10:43:00 361909 Novotná Tereza ZLH 0050 C 45 = 10:45:00 neregistro ......................... VAK C 47 = 10:47:00 53654 Reichl Martin KSU 0202 C 49 = 10:49:00 218975 Kundrata Jan JZL 0201 C 51 = 10:51:00 253106 Procházka Zdeněk SOP 9901 C 53 = 10:53:00 ? Foltýnová Klára TRI 0051 C 55 = 10:55:00 49472 Leciánová Veronika OOP 0050 C 57 = 10:57:00 08592 Láznička Václav TZL 9901 C 59 = 10:59:00 416073 Hauerlandová Natálie LCE 98 C 61 = 11:01:00 neregistro ......................... VAK C 63 = 11:03:00 301241 X VRB C 65 = 11:05:00 neregistro 301971 Pavelková Ema AOP 0051 C 67 = 11:07:00 08663 Cienciala Jan TRI 9801 C 69 = 11:09:00 316945 Hrubý Jaroslav AOV 9901 C 71 = 11:11:00 ? Franc Lukáš VRB C 73 = 11:13:00 neregistro ? Mančíková Markéta PTE C 75 = 11:15:00 neregistro 49489 Broda Aleš SFM 0201 C 77 = 11:17:00 ? Jílek Ondřej KSU 9908 C 79 = 11:19:00 246840 Hubáčková Dášenka LCE C 81 = 11:21:00 neregistro 53293 Stenchlák Štěpán TRI 9802 C 83 = 11:23:00 ? Rampírová Julie MOV 9753 C 85 = 11:25:00 neregistro