Vytvořeno 14.04.2007 14:53
14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať
D10C      2.30 km, 40 m, 6 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Argalášová Kateřina       TRI9750 C TJ TŽ Třinec                    20.24         
 2. Fukalová Hana             AOV9850 C Baník Ostrava - FIZA            21.01   + 0.37
 3. Horvátová Hana            SSU9794 C SK Severka Šumperk              25.50   + 5.26
 4. Kovářová Tereza           TRI9756 C TJ TŽ Třinec                    27.43   + 7.19
 5. Novotná Klára             ZLH9851 C TJ Zlaté Hory                   28.33   + 8.09
 6. Chovancova Zuzana         TZL9756 C SKOB Zlín                       34.30   +14.06
 7. Muellerová Kristýna       KON9771 C KOB Konice                      34.54   +14.30
 8. Seitlerová Veronika       ZLH9850 C TJ Zlaté Hory                   42.33   +22.09
 9. Chlebiková Aneta          TRI9755 C TJ TŽ Třinec                    43.21   +22.57
10. Fizková Renáta            TRI9753 C TJ TŽ Třinec                    49.08   +28.44
11. Marsalkova Pavlina        LCE     C TJ Slovan Luhačovice            74.28   +54.04
MS  Machačová Erika           TZL9652 C SKOB Zlín                       56.37   +36.13
MS  Pěčková Veronika          SKM9651 C KOB Směr Kroměříž                DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.04.2007 14:53
14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať
D10N      3.30 km, 60 m, 5 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Strouhalová Edita         LCE     C TJ Slovan Luhačovice            16.13         
 2. Lukosikova Karolina       TZL     C SKOB Zlín                       20.41   + 4.28
 3. Pilcová Sabina            ZPV9898 C KOB Železárny Prostějov         25.39   + 9.26
 4. Křečková Jana             ZPV9999 C KOB Železárny Prostějov         27.08   +10.55
 5. Svěchotová Natálie        MOV9751 C SKOB Ostrava                    28.17   +12.04
 6. Kratinová Anna            KON9973 C KOB Konice                      29.05   +12.52
 7. Přidalová Tereza          UOL     C SK Univerzity Palackého Olomou  29.19   +13.06
 8. Kaszperydysová Petra      TRI9758 C TJ TŽ Třinec                    30.08   +13.55
 9. Kůstková Daniela          VIZ9898 C TJ Sokol Vizovice               31.59   +15.46
10. Kundratová Lucie          JZL0051 C TJ Jižní svahy Zlín             40.56   +24.43
11. Hubackova Leona           LCE     C TJ Slovan Luhačovice            41.47   +25.34
MS  Padrta Pavel              MOV     C SKOB Ostrava                    29.01   +12.48
MS  Drnovska Martina + katka  MOV     C SKOB Ostrava                    42.08   +25.55
MS  Vlachova Eliska           KON     C KOB Konice                      22.42   + 6.29
MS  Stiborová Blanka          KAR7650 C SK Karlovice                    25.52   + 9.39
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.04.2007 14:53
14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať
D12C      2.90 km, 54 m, 8 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Spurná Martina            PTE9556 B TJ Sokol Ptení                  27.02         
 2. Kunčarová Jana            LCE9651 C TJ Slovan Luhačovice            27.11   + 0.09
 3. Krulová Martina           PTE9654 C TJ Sokol Ptení                  33.04   + 6.02
 4. Langerová Adéla           KON9671 C KOB Konice                      33.25   + 6.23
 5. Hejlová Lucie             PTE9653 C TJ Sokol Ptení                  33.58   + 6.56
 6. Vavřínová Michaela        PTE9555 C TJ Sokol Ptení                  35.45   + 8.43
 7. Stošková Michaela         OOP9650 C TJ Opava - oddíl orientacniho   37.14   +10.12
 8. Grulichová Lucie          JPV9677 C SK Prostějov                    37.23   +10.21
 9. Čížková Markéta           ADA9652 C TJ Spartak Adamov               38.08   +11.06
10. Procházková Marie         SOP9551 C TJ Slezan Opava                 41.49   +14.47
11. Tesařová Jana             VOV     C VSK VŠB-TU Ostrava              42.09   +15.07
12. Jezova Romana             TZL     C SKOB Zlín                       50.52   +23.50
13. Petrželková Monika        BFM9651 C SKOB Frýdek - Místek            53.15   +26.13
14. Hájková Lenka             KYL0050 C SK SP Kylešovice                67.57   +40.55
15. Bučková Veronika          VRB     C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  81.18   +54.16
    Machusová Karolína        SSU9666 C SK Severka Šumperk               DISK         
MS  Floryková Martina         AOV9451 C Baník Ostrava - FIZA             DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.04.2007 14:53
14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať
D14C      3.80 km, 76 m, 8 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Nožková Sára              TRI9353 B TJ TŽ Třinec                    27.05         
 2. Laštůvková Petra          TRI9350 B TJ TŽ Třinec                    27.41   + 0.36
 3. Mátlová Pavlína           KSU9392 B Klub vytrvalostních sportů Šum  30.00   + 2.55
 4. Vozdová Aneta             KSU9394 B Klub vytrvalostních sportů Šum  30.06   + 3.01
 5. Šarmanová Alena           MOV9351 A SKOB Ostrava                    30.19   + 3.14
 6. Kolářová Renata           ABR9351 B A-team NOVO Bruntál             30.34   + 3.29
 7. Krejčí Kateřina           AOV9350 C Baník Ostrava - FIZA            30.58   + 3.53
 8. Janů Hana                 KSU9393 B Klub vytrvalostních sportů Šum  30.59   + 3.54
 9. Koláriková Lucie          TZL9451 B SKOB Zlín                       32.02   + 4.57
10. Kosová Štěpánka           TRI9458 B TJ TŽ Třinec                    33.06   + 6.01
11. Kovářová Veronika         TRI9459 C TJ TŽ Třinec                    33.33   + 6.28
12. Jeřábková Jitka           TZL9453 B SKOB Zlín                       35.35   + 8.30
13. Chudá Aneta               ABR9353 C A-team NOVO Bruntál             37.18   +10.13
14. Pernicová Helena          UOL9352 C SK Univerzity Palackého Olomou  37.25   +10.20
15. Sklenářová Dorothea       SBR9350 C SKOB Bruntál                    38.00   +10.55
16. Kavánková Jana            TZL9351 C SKOB Zlín                       39.08   +12.03
17. Hejlová Zuzana            PTE9371 C TJ Sokol Ptení                  39.27   +12.22
17. Hemzalová Karolína        KON9472 C KOB Konice                      39.27   +12.22
19. Štarhová Martina          SSU9386 C SK Severka Šumperk              39.46   +12.41
20. Jančová Jana              VRB9450 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  39.57   +12.52
21. Hnilicová Šárka           KSU9493 B Klub vytrvalostních sportů Šum  40.13   +13.08
22. Svobodová Klára           SOP9352 C TJ Slezan Opava                 40.50   +13.45
23. Vítková Lucie             PTE9474 B TJ Sokol Ptení                  42.27   +15.22
24. Hájková Petra             KYL9350 C SK SP Kylešovice                42.42   +15.37
25. Turková Ivana             KSU9390 C Klub vytrvalostních sportů Šum  43.16   +16.11
26. Kociánová Barbora         TZL9454 C SKOB Zlín                       45.11   +18.06
27. Haltofová Eva             TRI9453 B TJ TŽ Třinec                    46.02   +18.57
28. Slezáková Pavla           VRB     C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  47.05   +20.00
29. Kantorová Dorota          TRI9452 C TJ TŽ Třinec                    47.52   +20.47
30. Letkova Dominika          LCE     C TJ Slovan Luhačovice            53.16   +26.11
31. Proboszová Natálie        HAV9452 C SKOB Baník Havířov              53.20   +26.15
32. Skurková Vendula          BFM9353 C SKOB Frýdek - Místek            55.30   +28.25
33. Tesařová Marcela          VOV     C VSK VŠB-TU Ostrava              59.21   +32.16
34. Czepková Kateřina         TRC9352 C SKOB BETA Třinec                59.44   +32.39
    Poctarova Stepana         SSU     C SK Severka Šumperk               DISK         
    Višnyiová Ester           VRB     C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.   DISK         
    Chudová Nela              VRB     C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.   DISK         
    Korčáková Ivana           KON9473 C KOB Konice                       DISK         
MS  Pindrochová Michaela      HVS9253 C                                 41.42   +14.37
MS  Javorková Petra           HVS9251 C                                  DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.04.2007 14:53
14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať
D16C      4.60 km, 88 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Horčičková Vendula        UOL9353 A SK Univerzity Palackého Olomou  30.58         
 2. Šperlíková Eva            VRB9151 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  32.16   + 1.18
 3. Šimková Johanka           UOL9355 A SK Univerzity Palackého Olomou  33.52   + 2.54
 4. Kosová Barbora            TRI9258 A TJ TŽ Třinec                    35.16   + 4.18
 5. Krejčíková Marie          TZL9252 B SKOB Zlín                       38.37   + 7.39
 6. Mlčochová Alice           TRI9251 B TJ TŽ Třinec                    38.42   + 7.44
 7. Křečková Lenka            ZPV9271 B KOB Železárny Prostějov         39.51   + 8.53
 8. Kukolová Šárka            LCE9251 C TJ Slovan Luhačovice            40.55   + 9.57
 9. Březinová Marie           SSU9191 A SK Severka Šumperk              41.31   +10.33
10. Dittrichová Zuzana        KON9175 B KOB Konice                      42.03   +11.05
11. Sklenářová Radka          SBR9250 B SKOB Bruntál                    42.58   +12.00
12. Janečková Adriana         CEL9161 B TJ Sokol Čelechovice na Hané    43.25   +12.27
13. Opletalová Eva            HAV9250 C SKOB Baník Havířov              45.00   +14.02
14. Karásková Zuzana          PTE9173 B TJ Sokol Ptení                  45.36   +14.38
15. Kršáková Marie            VIZ9191 B TJ Sokol Vizovice               45.53   +14.55
16. Krahulíková Tereza        LCE91   C TJ Slovan Luhačovice            46.00   +15.02
17. Řezaninová Iva            ZVS9250 B TJ Zbrojovka Vsetín             46.22   +15.24
18. Jastrzembská Tereza       TRI9256 A TJ TŽ Třinec                    47.00   +16.02
19. Vyhnálková Milada         SOP9151 B TJ Slezan Opava                 47.38   +16.40
20. Nováková Anežka           AOV9251 C Baník Ostrava - FIZA            47.57   +16.59
21. Grulichová Helena         JPV9292 C SK Prostějov                    49.21   +18.23
22. Mizerová Monika           TRI9250 C TJ TŽ Třinec                    49.57   +18.59
23. Šinclová Zdenka           SSU9196 C SK Severka Šumperk              50.35   +19.37
24. Válková Tereza            VRB9150 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  50.50   +19.52
25. Mazurová Michaela         ABR9151 C A-team NOVO Bruntál             52.52   +21.54
26. Kejíková Ivona            PTE9281 C TJ Sokol Ptení                  53.01   +22.03
27. Žaludková Petra           TZL9251 B SKOB Zlín                       54.32   +23.34
28. Christovová Neli          SKM9151 C KOB Směr Kroměříž               56.43   +25.45
29. Hájková Martina           BSC     C                                 60.52   +29.54
30. Světloňová Lucie          AOV9252 C Baník Ostrava - FIZA            63.02   +32.04
31. Hrubanová Kateřina        SKM9152 C KOB Směr Kroměříž               63.27   +32.29
32. Cieslarová Markéta        TRC9151 C SKOB BETA Třinec                77.57   +46.59
33. Bergi Ursula              POL     C                                 79.38   +48.40
    Ševčíková Petra           SOP9152 C TJ Slezan Opava                  DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.04.2007 14:53
14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať
D18C      5.30 km, 100 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Vozdová Klára             KSU8964 B Klub vytrvalostních sportů Šum  40.15         
 2. Hubáčková Pavla           LCE9052 A TJ Slovan Luhačovice            44.44   + 4.29
 3. Veličková Monika          VRB8951 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  45.46   + 5.31
 4. Šmajstrlová Hana          AOV8954 B Baník Ostrava - FIZA            48.19   + 8.04
 5. Bialožytová Tereza        TRC9050 A SKOB BETA Třinec                48.21   + 8.06
 6. Zítková Lenka             ABR9055 B A-team NOVO Bruntál             49.44   + 9.29
 7. Krätschmerová Ivona       VRB9050 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  53.07   +12.52
 8. Moravcová Lucie           SOP9052 B TJ Slezan Opava                 54.45   +14.30
 9. Rossmanithová Kateřina    AOP8951 B POBO Opava, Přátelé orientační  57.10   +16.55
10. Stoklasová Barbora        PLU8976 B TJ Sokol Plumlov                61.25   +21.10
11. Čechová Lenka             SVS9052 B Orientklub Vsetín               62.09   +21.54
12. Kaprálová Hana            PLU9082 C TJ Sokol Plumlov                62.20   +22.05
13. Kočařová Barbora          ABR9051 C A-team NOVO Bruntál             64.42   +24.27
14. Pechalová Zuzana          SVS9051 C Orientklub Vsetín               65.38   +25.23
15. Králová Kateřina          ODR9052 B SKOB Odry                       66.12   +25.57
16. Hradilová Veronika        VRB8950 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  66.37   +26.22
17. Hudzieczková Eva          TRC9051 B SKOB BETA Třinec                66.41   +26.26
18. Kavanová Elena            SKM9090 C KOB Směr Kroměříž               68.00   +27.45
19. Kršáková Veronika         VIZ9090 B TJ Sokol Vizovice               68.48   +28.33
20. Rišková Diana             ZLH8950 C TJ Zlaté Hory                   86.48   +46.33
    Oherová Petra             ODR9050 C SKOB Odry                        DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 14.04.2007 14:53
14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať
D20C      7.00 km, 110 m, 18 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Latochová Kateřina        TRI8850 B TJ TŽ Třinec                    57.38         
2. Mrózková Ivana            TRC8751 B SKOB BETA Třinec                69.38   +12.00
3. Králová Lada              SSU8799 C SK Severka Šumperk              71.46   +14.08
4. Bajcarová Pavla           VRB8752 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  72.43   +15.05
5. Valentová Vendula         LCE8851 C TJ Slovan Luhačovice            78.18   +20.40
6. Maliňáková Petra          SVS8751 C Orientklub Vsetín               83.37   +25.59
7. Pavlickova Hana           MOV     C SKOB Ostrava                    84.27   +26.49
   Wernerová Marika          VRB8851 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.   DISK         
   Svízelová Veronika        LCE88   C TJ Slovan Luhačovice             DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.04.2007 14:53
14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať
D21C      7.00 km, 110 m, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Smičková Eva              KON8277 R KOB Konice                      51.00         
 2. Kovaříková Mária          TRI6950 R TJ TŽ Třinec                    53.25   + 2.25
 3. Janošíková Lenka          UOL7651 C SK Univerzity Palackého Olomou  56.36   + 5.36
 4. Sedlářová Pavla           VRB7051 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  57.40   + 6.40
 5. Hornová Květuše           VOV8054 C VSK VŠB-TU Ostrava              59.10   + 8.10
 6. Dittrichová Andrea        SKM7750 C KOB Směr Kroměříž               61.06   +10.06
 7. Nešporová Barbora         TZL7652 C SKOB Zlín                       62.00   +11.00
 8. Kiššová Petra             AOV8051 C Baník Ostrava - FIZA            62.22   +11.22
 9. Višňová Michaela          VOV8456 C VSK VŠB-TU Ostrava              62.59   +11.59
10. Vyškovská Radka           ZVS7450 C TJ Zbrojovka Vsetín             63.06   +12.06
11. Maliňáková Katka          SVS8151 C Orientklub Vsetín               65.36   +14.36
12. Sukeníková Zuzana         VOV8353 C VSK VŠB-TU Ostrava              65.48   +14.48
13. Kurfürstová Irena         TZL8052 C SKOB Zlín                       65.50   +14.50
14. Kovalčíková Eva           JAM7878 C SK Jamnice                      67.16   +16.16
15. Tomanková Martina         STE7552 C SK SKI-OB Šternberk             68.13   +17.13
16. Mikšíková Kateřina        PTE7375 C TJ Sokol Ptení                  70.53   +19.53
17. Adamová Eva               PTE8772 C TJ Sokol Ptení                  72.19   +21.19
18. Růžičková Eva             KON8582 C KOB Konice                      73.31   +22.31
19. Zbraňková Magda           STE7352 C SK SKI-OB Šternberk             73.54   +22.54
20. Boháčová Lucie            PTE8771 C TJ Sokol Ptení                  77.15   +26.15
21. Pavlačková Kateřina       ODR8450 C SKOB Odry                       77.34   +26.34
22. Zavadilová Simona         PTE8485 C TJ Sokol Ptení                  77.53   +26.53
23. Reichlová Jiřina          KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šum  80.31   +29.31
24. Strohalmová Klára         KRN8282 C TJ Loko Krnov                   81.46   +30.46
25. Netoličková Radka         VOV7855 C VSK VŠB-TU Ostrava              83.42   +32.42
26. Urbanová Edita            STE7454 C SK SKI-OB Šternberk             83.49   +32.49
27. Kundratová Jana           JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín             84.09   +33.09
28. Najbrtová Veronika        KVS8651 C SKOB Kobra Vsetín               85.19   +34.19
29. Krahulcová Hana           SKM8080 C KOB Směr Kroměříž               89.38   +38.38
30. Záhorcová Alžběta         CHT8653 C SK Chrast                       91.52   +40.52
31. Strakošová Petra          SFM7351 C Sokol Frýdek - Místek           94.41   +43.41
32. Procházková Martina       SOP7351 C TJ Slezan Opava                111.30   +60.30
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.04.2007 14:53
14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať
D35C      5.00 km, 106 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hubáčková Dagmar          LCE6569 C TJ Slovan Luhačovice            33.12         
 2. Vavrysová Iva             LCE6359 C TJ Slovan Luhačovice            38.31   + 5.19
 3. Pilcová Petra             ZPV6666 C KOB Železárny Prostějov         40.02   + 6.50
 4. Brodová Gabriela          SFM7152 C Sokol Frýdek - Místek           40.32   + 7.20
 5. Hlavová Miroslava         KON6389 C KOB Konice                      40.55   + 7.43
 6. Neumannová Kamila         STE6751 C SK SKI-OB Šternberk             41.54   + 8.42
 7. Sadílková Lenka           VIZ7055 C TJ Sokol Vizovice               43.56   +10.44
 8. Hájková Iveta             KYL6350 C SK SP Kylešovice                44.03   +10.51
 9. Jirková Renata            ZPV6553 C KOB Železárny Prostějov         44.08   +10.56
10. Králová Zdenka            SSU6091 C SK Severka Šumperk              44.52   +11.40
11. Smičková Eva              KON5887 C KOB Konice                      45.00   +11.48
12. Vlažná Mirka              LCE5852 C TJ Slovan Luhačovice            47.33   +14.21
13. Jastrzembská Jarmila      TRI6450 C TJ TŽ Třinec                    48.10   +14.58
14. Hrouzová Jiřina           KRN6151 C TJ Loko Krnov                   48.15   +15.03
15. Cahlová Slávka            LCE5451 C TJ Slovan Luhačovice            48.27   +15.15
16. Křečková Petra            ZPV7076 C KOB Železárny Prostějov         48.29   +15.17
17. Zobaníková Vladimíra      RAD6850 C TJ Sokol Radslavice             48.58   +15.46
18. Hájková Jitka             KYL7150 C SK SP Kylešovice                49.21   +16.09
19. Tesařová Bohumila         VOV6957 C VSK VŠB-TU Ostrava              49.39   +16.27
20. Dittrichová Lenka         KON6285 C KOB Konice                      49.48   +16.36
21. Vričanová Sylva           HAV6751 C SKOB Baník Havířov              49.57   +16.45
22. Hanzlová Svatava          HAV6651 C SKOB Baník Havířov              51.51   +18.39
23. Štrajtová Zuzana          UOL6452 C SK Univerzity Palackého Olomou  52.33   +19.21
24. Pavelková Michaela        AOP6851 C POBO Opava, Přátelé orientační  52.48   +19.36
25. Klečková Zina             HAV6151 C SKOB Baník Havířov              52.54   +19.42
26. Rampírová Klára           MOV7153 C SKOB Ostrava                    53.03   +19.51
27. Ostřanská Iveta           SSU6591 C SK Severka Šumperk              53.06   +19.54
28. Opletalová Pavlína        HAV6652 C SKOB Baník Havířov              53.52   +20.40
29. Vaňáková Milada           LOL6252 C SK OK Olomouc                   54.02   +20.50
30. Řezníková Renáta          AOP5451 C POBO Opava, Přátelé orientační  54.26   +21.14
31. Řehová Renata             BFM7151 C SKOB Frýdek - Místek            57.45   +24.33
32. Mizerová Jarmila          TRI6851 C TJ TŽ Třinec                    57.49   +24.37
33. Šimková Hana              UOL6653 C SK Univerzity Palackého Olomou  59.12   +26.00
34. Melicharová Barbara       HLV6454 C Sokol Holešov                   59.48   +26.36
35. Kiprá Zdena               SBR6550 C SKOB Bruntál                    60.04   +26.52
36. Sedláčková Jana           HLV7060 C Sokol Holešov                   61.37   +28.25
37. Argalášová Gabriela       TRI6850 C TJ TŽ Třinec                    62.10   +28.58
38. Kotrlová Gita             UOL6953 C SK Univerzity Palackého Olomou  70.28   +37.16
39. Seitlerová Pavla          ZLH6850 C TJ Zlaté Hory                   71.59   +38.47
40. Javorková Kateřina        HVS6851 C                                 72.15   +39.03
41. Kunzová Ivana             BBM7155 C BETA Ursus Orienteering         73.34   +40.22
42. Rokoszová Jaroslava       MOV6351 C SKOB Ostrava                    74.23   +41.11
43. Spratková Iva             SFM6851 C Sokol Frýdek - Místek           75.06   +41.54
44. Opletalová Blanka         TRI6755 C TJ TŽ Třinec                    79.09   +45.57
45. Szturcová Ivana           TRC7051 C SKOB BETA Třinec                95.31   +62.19
    Vítková Miroslava         PTE6952 C TJ Sokol Ptení                   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.04.2007 14:53
14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať
D40C      5.00 km, 106 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hájová Jana               TZL6051 C SKOB Zlín                       36.00         
 2. Polášková Kamila          TZL6052 C SKOB Zlín                       43.24   + 7.24
 3. Stackeová Anna            LCE5551 C TJ Slovan Luhačovice            44.14   + 8.14
 4. Koláriková Irena          TZL6351 C SKOB Zlín                       46.02   +10.02
 5. Slezáková Jitka           LCE6351 C TJ Slovan Luhačovice            48.05   +12.05
 6. Hubáčková Jana            LCE6250 C TJ Slovan Luhačovice            49.08   +13.08
 7. Laštůvková Lenka          TRI6650 C TJ TŽ Třinec                    49.47   +13.47
 8. Korčáková Jana            TZL6556 C SKOB Zlín                       51.52   +15.52
 9. Maliňáková Eva            KVS6551 C SKOB Kobra Vsetín               56.34   +20.34
10. Hanzalova Pavlina         MOV     C SKOB Ostrava                    57.41   +21.41
11. Schusterová Martina       AOP6551 C POBO Opava, Přátelé orientační  67.21   +31.21
12. Kukolová Alena            LCE6651 C TJ Slovan Luhačovice            69.09   +33.09
13. Schäferová Jana           TZL6566 C SKOB Zlín                       73.01   +37.01
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.04.2007 14:53
14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať
D45C      4.20 km, 88 m, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Pavlíková Hana            ZLH5950 C TJ Zlaté Hory                   42.10         
 2. Žaludková Miroslava       TZL5954 C SKOB Zlín                       42.54   + 0.44
 3. Štáblová Jitka            SSU5350 C SK Severka Šumperk              43.39   + 1.29
 4. Hauerlandová Jitka        LCE5853 C TJ Slovan Luhačovice            44.52   + 2.42
 5. Hájková Ludmila           OOP5751 C TJ Opava - oddíl orientacniho   46.41   + 4.31
 6. Czaschová Irena           SBR6150 C SKOB Bruntál                    48.53   + 6.43
 7. Christovová Marie         SKM5851 C KOB Směr Kroměříž               51.08   + 8.58
 8. Künstlerová Milada        UOL5651 C SK Univerzity Palackého Olomou  51.28   + 9.18
 9. Hrbasová Jana             KVS5551 C SKOB Kobra Vsetín               55.47   +13.37
10. Němčanská Jana            OOP5352 C TJ Opava - oddíl orientacniho   56.48   +14.38
11. Hrabicová Iva             OOP6150 C TJ Opava - oddíl orientacniho   66.49   +24.39
12. Vajíková Miloslava        KAR6150 C SK Karlovice                   114.19   +72.09
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 14.04.2007 14:53
14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať
D50C      4.20 km, 88 m, 12 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Strohalmová Milena        KRN5651 C TJ Loko Krnov                   53.52         
2. Holasová Dagmara          JAM5353 C SK Jamnice                      56.07   + 2.15
3. Jelínková Dagmar          TZL5757 C SKOB Zlín                       87.27   +33.35
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 14.04.2007 14:53
14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať
D55C      3.70 km, 56 m, 12 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Sikorová Marie            BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD            34.38         
2. Grygarová Alena           BOV5251 C TJ Baník Ostrava OKD            36.45   + 2.07
3. Stará Pavla               BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD            37.14   + 2.36
4. Novotná Ludmila           OOP4850 C TJ Opava - oddíl orientacniho   44.48   +10.10
5. Mrkvicová Ludmila         VOV4952 C VSK VŠB-TU Ostrava              47.41   +13.03
6. Ohnoutková Ludmila        ZPV5077 C KOB Železárny Prostějov         52.42   +18.04
7. Piskořová Klaudie         OOP4751 C TJ Opava - oddíl orientacniho   77.06   +42.28
8. Stiborová Jitka           KAR4150 C SK Karlovice                    78.27   +43.49
MS Krumpholcová Jarmila      HOB5655 C SKOB HOBES Horní Benešov        44.03   + 9.25
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.04.2007 14:53
14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať
H10C      2.40 km, 40 m, 6 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Adamík Jiří               AOV9702 C Baník Ostrava - FIZA            17.36         
 2. Zavřel Lukáš              KRN9701 C TJ Loko Krnov                   17.59   + 0.23
 3. Novák Pavel               AOV9801 C Baník Ostrava - FIZA            18.11   + 0.35
 4. Sedláček Ondřej           HLV9726 C Sokol Holešov                   20.03   + 2.27
 5. Spurný Radek              PTE9706 C TJ Sokol Ptení                  22.01   + 4.25
 6. Mielec Jaromír            AOV9701 C Baník Ostrava - FIZA            22.04   + 4.28
 7. Mitrenga Lukáš            TRC9700 C SKOB BETA Třinec                25.25   + 7.49
 8. Kotrle Viktor             UOL9808 C SK Univerzity Palackého Olomou  28.07   +10.31
 9. Míček Filip               MOV9802 C SKOB Ostrava                    31.55   +14.19
10. Kunz Jiří                 BBM9801 C BETA Ursus Orienteering         37.40   +20.04
11. Pravda Vojtěch            SBR9801 C SKOB Bruntál                    40.23   +22.47
12. Kočí Josef                KON9824 C KOB Konice                      41.31   +23.55
13. Hromek Vít                SSU9708 C SK Severka Šumperk              43.34   +25.58
MS  Horsák Zdeněk             TZL9504 C SKOB Zlín                       37.57   +20.21
MS  Dvorský Boris             SKM3324 C KOB Směr Kroměříž               70.41   +53.05
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.04.2007 14:53
14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať
H10N      3.30 km, 60 m, 5 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Horčička Vítek            UOL99   C SK Univerzity Palackého Olomou  20.43         
 2. Tesař Vojtěch             VOV     C VSK VŠB-TU Ostrava              22.20   + 1.37
 3. Strakoš Matěj             SFM9901 C Sokol Frýdek - Místek           23.02   + 2.19
 4. Bolek Richard             AOV9803 C Baník Ostrava - FIZA            23.20   + 2.37
 5. Pechal Petr               SVS9801 C Orientklub Vsetín               23.36   + 2.53
 6. Huňka Dominik             PTE9801 C TJ Sokol Ptení                  24.35   + 3.52
 7. Bernatík Lukáš            SFM9801 C Sokol Frýdek - Místek           29.33   + 8.50
 8. Prochazka Ludvik          JPV     C SK Prostějov                    32.43   +12.00
 9. Plášek Pavel              LCE     C TJ Slovan Luhačovice            40.03   +19.20
10. Hrubý Jaroslav            AOV9901 C Baník Ostrava - FIZA            41.56   +21.13
11. Czempka Vojtěch           TRC9800 C SKOB BETA Třinec                42.40   +21.57
12. Bencúr Juraj ml           LCE99   C TJ Slovan Luhačovice            44.14   +23.31
13. Sedláček Jan              HLV9927 C Sokol Holešov                   52.09   +31.26
14. Hubáčková Dášenka         LCE     C TJ Slovan Luhačovice            55.40   +34.57
15. Šimek Štěpán              UOL     C SK Univerzity Palackého Olomou  65.19   +44.36
    Pospisil Radek            VRB     C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.   DISK         
MS  Novotny Erik              ZLH     C TJ Zlaté Hory                   34.24   +13.41
MS  Doležel Jakub             TZL9506 C SKOB Zlín                       17.30         
MS  Panovec Krystof           OTK     C Jiskra Otrokovice               41.33   +20.50
MS  Kunc Marek                OTK     C Jiskra Otrokovice               24.57   + 4.14
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.04.2007 14:53
14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať
H12C      3.10 km, 62 m, 9 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Chmelař Martin            JPV9505 B SK Prostějov                    22.41         
 2. Burkart David             VIZ9602 C TJ Sokol Vizovice               26.10   + 3.29
 3. Mudrák Štěpán             LCE9601 C TJ Slovan Luhačovice            26.58   + 4.17
 4. Vičan Dominik             ABR9501 B A-team NOVO Bruntál             29.34   + 6.53
 5. Slíva Jan                 LCE9602 C TJ Slovan Luhačovice            29.40   + 6.59
 6. Miksa Vojtěch             AOV9502 C Baník Ostrava - FIZA            31.15   + 8.34
 7. Ostruszka David           TRI9502 C TJ TŽ Třinec                    31.39   + 8.58
 8. Glonek Jakub              AOV9602 C Baník Ostrava - FIZA            31.45   + 9.04
 9. Dvorský Petr              SKM9601 C KOB Směr Kroměříž               32.16   + 9.35
10. Klein Jakub               OOP9501 C TJ Opava - oddíl orientacniho   32.18   + 9.37
11. Konečný Michal            OOP9500 C TJ Opava - oddíl orientacniho   32.47   +10.06
12. Sadílek Jan               TZL9601 C SKOB Zlín                       34.17   +11.36
13. Kunz Jan                  BBM9601 C BETA Ursus Orienteering         34.29   +11.48
14. Troup Štěpán              MOV9603 C SKOB Ostrava                    36.58   +14.17
15. Chovanec David            TZL9502 C SKOB Zlín                       37.34   +14.53
16. Pavlík Marek              ZLH9501 C TJ Zlaté Hory                   37.48   +15.07
17. Saiu Matěj                TZL9603 C SKOB Zlín                       37.59   +15.18
18. Míček Dominik             MOV9501 C SKOB Ostrava                    38.08   +15.27
19. Valouch David             SOP9501 C TJ Slezan Opava                 38.50   +16.09
20. Wágner Jakub              AOV9501 C Baník Ostrava - FIZA            39.43   +17.02
21. Romportl Jan              AOV9601 C Baník Ostrava - FIZA            41.38   +18.57
22. Kostka Petr               TRC9600 C SKOB BETA Třinec                41.39   +18.58
23. Rohel David               BFM9601 C SKOB Frýdek - Místek            43.49   +21.08
24. Žovinec Lukáš             UOL9605 C SK Univerzity Palackého Olomou  45.53   +23.12
25. Konečný Zdeněk            KON9622 C KOB Konice                      47.47   +25.06
26. Šopík Petr                VRB9600 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  51.51   +29.10
27. Slavík Martin             VRB     C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  55.49   +33.08
28. Turna Matyáš              TZL9602 C SKOB Zlín                       58.31   +35.50
29. Svoboda František         SOP9601 C TJ Slezan Opava                 69.12   +46.31
30. Slama Jakub               PLU9601 C TJ Sokol Plumlov                78.11   +55.30
    Zedek David               MOV     C SKOB Ostrava                     DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.04.2007 14:53
14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať
H14C      4.40 km, 96 m, 10 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Skyva Petr                STE9307 B SK SKI-OB Šternberk             30.22         
 2. Hubáček Jonáš             LCE9501 B TJ Slovan Luhačovice            31.04   + 0.42
 3. Német Kryštof             STE9308 B SK SKI-OB Šternberk             31.22   + 1.00
 4. Minář Marek               SSU9441 B SK Severka Šumperk              32.22   + 2.00
 5. Horvát Petr               SSU9442 B SK Severka Šumperk              32.23   + 2.01
 6. Řehulka Martin            PTE9322 C TJ Sokol Ptení                  33.20   + 2.58
 7. Sukeník Mojmír            KRN9301 B TJ Loko Krnov                   35.20   + 4.58
 8. Kolárik Tomáš             TZL9302 B SKOB Zlín                       35.28   + 5.06
 9. Rossmanith Vojta          AOP9302 B POBO Opava, Přátelé orientační  36.07   + 5.45
10. Staněk Tomáš              SSU9403 B SK Severka Šumperk              37.32   + 7.10
11. Odstrčilík Viktor         TZL9309 B SKOB Zlín                       39.20   + 8.58
12. Láznička Jan              TZL9405 B SKOB Zlín                       40.07   + 9.45
13. Zubalík Cyril             TZL9307 C SKOB Zlín                       41.08   +10.46
14. Ondruš Adam               AOV9401 B Baník Ostrava - FIZA            41.35   +11.13
15. Holinka Lukáš             PTE9421 B TJ Sokol Ptení                  41.57   +11.35
16. Pospíšil Petr             SOP9301 C TJ Slezan Opava                 42.57   +12.35
17. Schäfer Jan               TZL9301 B SKOB Zlín                       44.17   +13.55
18. Korčák Jakub              TZL9403 B SKOB Zlín                       44.35   +14.13
19. Dvorský Vojtěch           SKM9401 B KOB Směr Kroměříž               47.10   +16.48
20. Göttlicher Fabio          TZL9402 C SKOB Zlín                       48.34   +18.12
21. Osička Vít                KVS9302 B SKOB Kobra Vsetín               52.01   +21.39
22. Skoupý Jan                STE9411 C SK SKI-OB Šternberk             53.33   +23.11
23. Ročňák Michal             AOV9302 C Baník Ostrava - FIZA            53.46   +23.24
24. Pěček Martin              SKM9301 C KOB Směr Kroměříž               53.54   +23.32
25. Lukáš Jakub               AOV9301 C Baník Ostrava - FIZA            59.43   +29.21
26. Melichar Jonáš            HLV9417 C Sokol Holešov                   60.12   +29.50
27. Svěchota Marek            MOV9302 C SKOB Ostrava                    65.44   +35.22
28. Kotrle Kamil              UOL9402 C SK Univerzity Palackého Olomou  70.56   +40.34
29. Řeha Tomáš                BFM9402 C SKOB Frýdek - Místek            73.12   +42.50
30. Toman Jakub               KON9325 C KOB Konice                      83.27   +53.05
31. Šustr Pavel               PTE     C TJ Sokol Ptení                  84.37   +54.15
32. Troup Matěj               MOV9402 C SKOB Ostrava                    87.00   +56.38
33. Polášek Filip             MOV9305 C SKOB Ostrava                    95.00   +64.38
34. Hruzík Lukáš              MOV9304 C SKOB Ostrava                   107.55   +77.33
    Kavan Jiří                SKM9402 C KOB Směr Kroměříž                DISK         
    Duraj Miroslav            MOV9301 C SKOB Ostrava                     DISK         
    Opěla Robin               KVS9303 C SKOB Kobra Vsetín                DISK         
    Mareček Karel             KSU0303 C Klub vytrvalostních sportů Šum   DISK         
MS  Pindroch Lukáš            HVS9202 C                                 59.40   +29.18
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.04.2007 14:53
14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať
H16C      5.50 km, 96 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hnilica Přemek            KSU9141 B Klub vytrvalostních sportů Šum  34.31         
 2. Strečko Marek             KSU9149 A Klub vytrvalostních sportů Šum  35.21   + 0.50
 3. Peřinka Jan               AOP9101 A POBO Opava, Přátelé orientační  36.29   + 1.58
 4. Hubáček Michal            LCE9301 A TJ Slovan Luhačovice            37.00   + 2.29
 5. Argaláš Michal            TRI9301 A TJ TŽ Třinec                    38.26   + 3.55
 6. Gazda Viktor              TRI9203 A TJ TŽ Třinec                    38.47   + 4.16
 7. Narátil Boris             AOV9203 B Baník Ostrava - FIZA            40.25   + 5.54
 8. Schuster Marek            AOP9303 A POBO Opava, Přátelé orientační  40.42   + 6.11
 9. Valenta Jiří              LCE9201 A TJ Slovan Luhačovice            41.18   + 6.47
10. Semela Jakub              LCE9103 B TJ Slovan Luhačovice            41.37   + 7.06
11. Doležel Ondřej            STE9202 B SK SKI-OB Šternberk             42.22   + 7.51
12. Hubáček Jan               LCE9101 A TJ Slovan Luhačovice            42.57   + 8.26
13. Sochor Vít                HAV9105 B SKOB Baník Havířov              43.44   + 9.13
14. Benroth Martin            LCE9206 B TJ Slovan Luhačovice            46.30   +11.59
15. Sýkora Jan                AOP9201 A POBO Opava, Přátelé orientační  47.12   +12.41
16. Vičan Michael             ABR9101 C A-team NOVO Bruntál             47.43   +13.12
17. Ostřanský Filip           SSU9243 B SK Severka Šumperk              48.03   +13.32
18. Melecký Karel             OOP9100 B TJ Opava - oddíl orientacniho   48.13   +13.42
19. Szturc Václav             TRC9102 B SKOB BETA Třinec                49.46   +15.15
20. Šidík Petr                AOV9204 C Baník Ostrava - FIZA            51.18   +16.47
21. Najbr Ondřej              KON9223 B KOB Konice                      51.49   +17.18
22. Seitler Milan             KSU9148 C Klub vytrvalostních sportů Šum  52.55   +18.24
23. Bartosz David             TRI9102 C TJ TŽ Třinec                    53.27   +18.56
24. Jendželovský Marek        AOV9201 B Baník Ostrava - FIZA            53.33   +19.02
25. Kunovský Ondřej           LCE9202 B TJ Slovan Luhačovice            54.19   +19.48
26. Křeček Jan                ZPV9111 B KOB Železárny Prostějov         54.50   +20.19
27. Pastyřík Jakub            BFM9102 C SKOB Frýdek - Místek            55.01   +20.30
28. Fousek Jan                AOV9101 B Baník Ostrava - FIZA            55.18   +20.47
29. Probosz Jan               HAV9202 C SKOB Baník Havířov              60.08   +25.37
30. Špetlík Václav            LCE92   C TJ Slovan Luhačovice            60.59   +26.28
31. Opletal Petr              TRC9104 C SKOB BETA Třinec                61.29   +26.58
32. Mutina Jiří               BFM9101 C SKOB Frýdek - Místek            61.47   +27.16
33. Švrlanský Jakub           VRB9205 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  62.41   +28.10
34. Zapletal Martin           CEL9105 C TJ Sokol Čelechovice na Hané    65.05   +30.34
35. Verlík Jan                TRI9205 B TJ TŽ Třinec                    66.09   +31.38
36. Kostka Jakub              TRC9103 C SKOB BETA Třinec                67.24   +32.53
37. Dvorský Václav            SKM9101 C KOB Směr Kroměříž               68.07   +33.36
38. Otruba Jakub              LCE92   C TJ Slovan Luhačovice            75.58   +41.27
39. Komárek Martin            TZL9209 C SKOB Zlín                       78.45   +44.14
40. Benc Martin               SSU9143 C SK Severka Šumperk              92.18   +57.47
    Soural Marek              KSU9244 C Klub vytrvalostních sportů Šum   DISK         
    Szlaur Jan                TRC9107 C SKOB BETA Třinec                 DISK         
    Jílek Jakub               KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šum   DISK         
MS  Javorka Lukáš             HVS8901 C                                 53.08   +18.37
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.04.2007 14:53
14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať
H18C      8.90 km, 136 m, 20 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Štěpánek Radek            PTE8937 C TJ Sokol Ptení                  52.51         
 2. Kantor Ondřej             TRI9103 A TJ TŽ Třinec                    53.41   + 0.50
 3. Ostřanský Josef           SSU9011 B SK Severka Šumperk              55.55   + 3.04
 4. Vozda Vojtěch             KSU9043 A Klub vytrvalostních sportů Šum  56.18   + 3.27
 5. Legerski Martin           TRI9003 B TJ TŽ Třinec                    59.56   + 7.05
 6. Válek Filip               VRB8906 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  62.15   + 9.24
 7. Jendželovský Martin       AOV9003 C Baník Ostrava - FIZA            63.41   +10.50
 8. Szturc Jan                TRC9003 B SKOB BETA Třinec                64.30   +11.39
 9. Vlažný Jakub              LCE9102 A TJ Slovan Luhačovice            65.16   +12.25
10. Přikryl Jan               SSU8945 B SK Severka Šumperk              65.57   +13.06
11. Holinek Tomáš             SSU9013 B SK Severka Šumperk              66.58   +14.07
12. Pernica Jiří              VRB9002 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  69.31   +16.40
13. Kučera Jan                KON9037 B KOB Konice                      70.33   +17.42
14. Benc Tomáš                SSU8943 B SK Severka Šumperk              71.29   +18.38
15. Suchý Matěj               KSU8942 C Klub vytrvalostních sportů Šum  73.39   +20.48
16. Opletal Jan               HAV9000 B SKOB Baník Havířov              74.03   +21.12
17. Dudík Petr                JPV8917 C SK Prostějov                    74.04   +21.13
18. Kowol Radek               TRC9000 C SKOB BETA Třinec                74.52   +22.01
19. Popelka Pavel             PTE9032 B TJ Sokol Ptení                  75.17   +22.26
20. Coufal Radek              SSU9042 B SK Severka Šumperk              77.18   +24.27
20. Opletal Jaroslav          SSU9010 C SK Severka Šumperk              77.18   +24.27
22. Vítek Michal              PTE9031 C TJ Sokol Ptení                  77.32   +24.41
23. Benroth Jakub             LCE9002 B TJ Slovan Luhačovice            78.20   +25.29
24. Šnajdr Jakub              VRB9001 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  78.37   +25.46
25. Vašíček Michal            UOL8908 B SK Univerzity Palackého Olomou  85.44   +32.53
26. Figura Jiří               HAV9009 C SKOB Baník Havířov             109.38   +56.47
    Janů Zdeněk               KSU9045 B Klub vytrvalostních sportů Šum   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 14.04.2007 14:53
14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať
H20C      11.20 km, 180 m, 27 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Fojtík Jan                VOV8701 C VSK VŠB-TU Ostrava              87.07         
2. Trojek Pavel              TRC8803 B SKOB BETA Třinec                88.14   + 1.07
3. Proske Petr               AOV8803 C Baník Ostrava - FIZA            96.23   + 9.16
4. Jarnot Marek              SOP8805 C TJ Slezan Opava                109.04   +21.57
5. Lichý Ondřej              SOP8802 B TJ Slezan Opava                125.58   +38.51
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.04.2007 14:53
14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať
H21C      11.20 km, 180 m, 27 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Dlabaja Štěpán            TZL8508 R SKOB Zlín                       60.51         
 2. Holas Tomáš               JAM7800 C SK Jamnice                      62.19   + 1.28
 3. Tomanek Daniel            STE7401 C SK SKI-OB Šternberk             64.21   + 3.30
 4. Axman Karel               STE8303 C SK SKI-OB Šternberk             64.31   + 3.40
 5. Velička Jan               VRB8504 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  65.02   + 4.11
 6. Pavlačka Ondřej           ODR8100 C SKOB Odry                       65.47   + 4.56
 7. Klech Richard             VRB7201 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  65.56   + 5.05
 8. Bencúr Juraj              LCE7701 C TJ Slovan Luhačovice            67.05   + 6.14
 9. Šrámek Jaromír            KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šum  67.17   + 6.26
10. Dittrich Pavel            SKM7501 C KOB Směr Kroměříž               67.30   + 6.39
11. Petřivalský Marek         STE6907 C SK SKI-OB Šternberk             68.30   + 7.39
12. Žaloudík Jiří             VOV8601 C VSK VŠB-TU Ostrava              69.20   + 8.29
13. Pavlík Ondřej             ZLH8601 C TJ Zlaté Hory                   69.37   + 8.46
14. Marek Martin              VIZ7624 C TJ Sokol Vizovice               70.08   + 9.17
15. Zavřel Michal             KRN6804 C TJ Loko Krnov                   71.27   +10.36
16. Zlatník Lubor             TZL7337 C SKOB Zlín                       72.18   +11.27
17. Hrouza Jan                VOV8100 C VSK VŠB-TU Ostrava              73.00   +12.09
18. Zájíc Josef               AOV7601 C Baník Ostrava - FIZA            73.11   +12.20
19. Kopec Tomáš               VOV8203 C VSK VŠB-TU Ostrava              73.13   +12.22
20. Mrkvica Petr              VOV7802 C VSK VŠB-TU Ostrava              73.21   +12.30
21. Javůrek Tomáš             ZLH8701 C TJ Zlaté Hory                   73.40   +12.49
22. Kratochvíl Karel          HOB7001 C SKOB HOBES Horní Benešov        74.22   +13.31
23. Kovalčík Tomáš            JAM7300 C SK Jamnice                      75.03   +14.12
24. Kunz Martin               BBM7101 C BETA Ursus Orienteering         77.19   +16.28
25. Hrazdil Roman             RAD7401 C TJ Sokol Radslavice             78.37   +17.46
26. Schuster Martin           AOP6502 C POBO Opava, Přátelé orientační  79.39   +18.48
27. Pěček Martin              SKM7301 C KOB Směr Kroměříž               79.42   +18.51
28. Jirka Michal              PTE8403 C TJ Sokol Ptení                  80.03   +19.12
29. Navrátil Tomáš            JPV8817 C SK Prostějov                    80.27   +19.36
29. Rytíř Jan                 SKM7701 C KOB Směr Kroměříž               80.27   +19.36
31. Szotek Jedrzej            ATZ     C                                 82.26   +21.35
32. Válka Jan                 SOP7811 C TJ Slezan Opava                 82.40   +21.49
33. Mielec Jaromír            AOV6901 C Baník Ostrava - FIZA            84.21   +23.30
34. Stibor Zbyněk             KAR7601 C SK Karlovice                    88.06   +27.15
35. Skoba Ondřej              TZL7732 C SKOB Zlín                       90.04   +29.13
36. Grulich Pavel             JPV7117 C SK Prostějov                    90.22   +29.31
37. Novotný Tomáš             ZLH7001 C TJ Zlaté Hory                   90.29   +29.38
38. Kotůlek Jan               AOP7801 C POBO Opava, Přátelé orientační  93.11   +32.20
39. Stoszek Jakub             VOV8300 C VSK VŠB-TU Ostrava              93.25   +32.34
40. Chmelař Daniel            VIZ7212 C TJ Sokol Vizovice               94.32   +33.41
41. Vintr Radek               TZL7701 C SKOB Zlín                       96.07   +35.16
42. Pavlačka František        ODR8000 C SKOB Odry                      101.23   +40.32
43. Czasch Jan                KAR8401 C SK Karlovice                   103.55   +43.04
44. Kuča Petr                 SOP8606 C TJ Slezan Opava                105.58   +45.07
    Mastela Rafal             POL     C                                  DISK         
    Trčka Jan                 LCE8202 C TJ Slovan Luhačovice             DISK         
    Král Vojtěch              SSU8841 A SK Severka Šumperk               DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.04.2007 14:53
14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať
H35C      8.10 km, 114 m, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hubáček Jaroslav          LCE6311 C TJ Slovan Luhačovice            50.25         
 2. Sadílek Martin            VIZ6901 C TJ Sokol Vizovice               50.31   + 0.06
 3. Pavlík Radek              KSU6849 C Klub vytrvalostních sportů Šum  50.37   + 0.12
 4. Kolář Rudolf              ABR6301 C A-team NOVO Bruntál             51.36   + 1.11
 5. Huňka Karel               KON6919 C KOB Konice                      51.38   + 1.13
 6. Řeháček Petr              ABR6302 C A-team NOVO Bruntál             51.41   + 1.16
 7. Kunčar Vít                LCE6602 C TJ Slovan Luhačovice            52.56   + 2.31
 8. Tesař Jiří                VOV6702 C VSK VŠB-TU Ostrava              53.20   + 2.55
 9. Jakobi Zdeněk             HAV5701 C SKOB Baník Havířov              53.38   + 3.13
10. Křeček Miroslav           ZPV6213 C KOB Železárny Prostějov         54.53   + 4.28
11. Vrubel Karel              TZL6401 C SKOB Zlín                       55.08   + 4.43
12. Skoupý Jan                STE7001 C SK SKI-OB Šternberk             55.24   + 4.59
13. Jelínek Jan               AOP6401 C POBO Opava, Přátelé orientační  56.11   + 5.46
14. Navrátil Rostislav        TRI6601 C TJ TŽ Třinec                    56.57   + 6.32
15. Hubáček Libor             LCE6721 C TJ Slovan Luhačovice            57.38   + 7.13
16. Szturc Radek              TRC6800 C SKOB BETA Třinec                57.42   + 7.17
17. Zítka Jiří                ABR6201 C A-team NOVO Bruntál             58.02   + 7.37
18. Hrouza Jan                KRN5401 C TJ Loko Krnov                   58.28   + 8.03
19. Opletal Jaroslav          HAV6200 C SKOB Baník Havířov              58.42   + 8.17
20. Končák Jaroslav           HLV6321 C Sokol Holešov                   59.11   + 8.46
21. Slezák Libor              LCE6207 C TJ Slovan Luhačovice            59.24   + 8.59
22. Vičan Lubomír             ABR6501 C A-team NOVO Bruntál             59.58   + 9.33
23. Slavík Tomáš              VRB     C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  61.02   +10.37
24. Trojek Jakub              TRC6400 C SKOB BETA Třinec                61.30   +11.05
25. Peřinka Jan               AOP6301 C POBO Opava, Přátelé orientační  61.35   +11.10
26. Bačo Lubomír              SOP6201 C TJ Slezan Opava                 62.04   +11.39
27. Volf Karel                JPV6604 C SK Prostějov                    62.17   +11.52
28. Šimek Roman               UOL6503 C SK Univerzity Palackého Olomou  63.08   +12.43
29. Niedoba Jan               TRC6200 C SKOB BETA Třinec                64.53   +14.28
30. Sklenář Miroslav          SBR6301 C SKOB Bruntál                    68.26   +18.01
31. Kubeš Jaromír             PLU6219 C TJ Sokol Plumlov                68.50   +18.25
32. Sedláček Jaroslav         HLV6404 C Sokol Holešov                   69.08   +18.43
33. Holec Jan                 MOV     C SKOB Ostrava                    69.27   +19.02
34. Valenta Jiří              LCE6301 C TJ Slovan Luhačovice            69.33   +19.08
35. Štarha Vítězslav          SSU6603 C SK Severka Šumperk              69.43   +19.18
36. Sklenář Josef             SBR6601 C SKOB Bruntál                    70.33   +20.08
37. Březina Vladimír          SSU5847 C SK Severka Šumperk              72.52   +22.27
38. Svoboda Martin            BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek            74.03   +23.38
39. Hlava Miroslav            KON6515 C KOB Konice                      74.15   +23.50
40. Vítek Zbyněk              PTE6622 C TJ Sokol Ptení                  74.49   +24.24
41. Čížek Petr                ADA7101 C TJ Spartak Adamov               76.29   +26.04
42. Horčička Petr             UOL     C SK Univerzity Palackého Olomou  76.41   +26.16
43. Pernica Jiří              UOL6501 C SK Univerzity Palackého Olomou  78.18   +27.53
44. Koláček Pavel             HAV6402 C SKOB Baník Havířov              80.30   +30.05
45. Kantor Roman              TRI6501 C TJ TŽ Třinec                    80.33   +30.08
46. Romportl Petr             AOV6801 C Baník Ostrava - FIZA            83.45   +33.20
47. Kopilčák Pavel            ZLH6602 C TJ Zlaté Hory                   96.53   +46.28
48. Beňovský Jiří             KVS6801 C SKOB Kobra Vsetín               97.34   +47.09
49. Řeha Tomáš                BFM6702 C SKOB Frýdek - Místek           103.58   +53.33
    Kůstka Marek              VIZ6403 C TJ Sokol Vizovice                DISK         
    Kotrle Miroslav           UOL7005 C SK Univerzity Palackého Olomou   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 14.04.2007 14:53
14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať
H40C      8.10 km, 114 m, 18 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Černík Milan              KVS6501 C SKOB Kobra Vsetín               65.11         
2. Řezanina Lubomír          ZVS6601 C TJ Zbrojovka Vsetín             69.05   + 3.54
3. Melichar Tomáš            HLV6535 C Sokol Holešov                   73.20   + 8.09
4. Hetmer Leoš               LCE6401 C TJ Slovan Luhačovice            77.48   +12.37
5. Dvorský Ilja              SKM6103 C KOB Směr Kroměříž               83.37   +18.26
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.04.2007 14:53
14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať
H45C      6.00 km, 122 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Vodička Luděk             SBR5501 C SKOB Bruntál                    41.14         
 2. Navrátil Antonín          UOL5301 C SK Univerzity Palackého Olomou  43.20   + 2.06
 3. Peths Pavel               KRN5801 C TJ Loko Krnov                   45.27   + 4.13
 4. Lanc Marian               TZL5806 C SKOB Zlín                       46.30   + 5.16
 5. Pospíšil Václav           SOP5701 C TJ Slezan Opava                 47.52   + 6.38
 6. Kolář Leopold             KAR5401 C SK Karlovice                    48.45   + 7.31
 7. Chmelař Miroslav          JPV6217 C SK Prostějov                    49.01   + 7.47
 8. Kadaňka Jiří              ROV6001 C OK Rožnov                       49.45   + 8.31
 9. Čech Přemysl              SVS5901 C Orientklub Vsetín               51.08   + 9.54
10. Višňa Milan               STE5904 C SK SKI-OB Šternberk             51.12   + 9.58
11. Sirný Jaroslav            OOP5402 C TJ Opava - oddíl orientacniho   51.20   +10.06
12. Jirka Jiří                ZPV5501 C KOB Železárny Prostějov         52.41   +11.27
13. Lecián Oldřich            OOP6100 C TJ Opava - oddíl orientacniho   52.46   +11.32
14. Hrbas Vladimír            KVS5301 C SKOB Kobra Vsetín               52.56   +11.42
15. Prokop Lubomír            TRI6001 C TJ TŽ Třinec                    53.02   +11.48
16. Sukeník Mojmír            KRN5202 C TJ Loko Krnov                   53.04   +11.50
17. Plášek Martin             LCE6118 C TJ Slovan Luhačovice            53.11   +11.57
18. Panovec Vladan            OTK6201 C Jiskra Otrokovice               54.05   +12.51
19. Kršák Karel               VIZ5902 C TJ Sokol Vizovice               54.15   +13.01
20. Hrouza Tomáš              KRN5201 C TJ Loko Krnov                   55.25   +14.11
21. Vojtášek Jan              SBR5301 C SKOB Bruntál                    58.51   +17.37
22. Ramík Mário               BBM6200 C BETA Ursus Orienteering         59.16   +18.02
23. Pospíšil Karel            KAR5001 C SK Karlovice                    60.35   +19.21
24. Moravec Stanislav         SOP5801 C TJ Slezan Opava                 62.28   +21.14
25. Mutina Vlastimil          BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek            64.28   +23.14
26. Kunčar Antonín            LCE58   C TJ Slovan Luhačovice            66.46   +25.32
27. Kuja Ivan                 KAR5501 C SK Karlovice                    67.44   +26.30
28. Malysa Ján                SOP5102 C TJ Slezan Opava                 68.32   +27.18
29. Jelínek Roman             ADA5506 C TJ Spartak Adamov               68.40   +27.26
30. Šajer Jiří                MOV5503 C SKOB Ostrava                    74.48   +33.34
31. Janošík Antonín           UOL5201 C SK Univerzity Palackého Olomou  75.39   +34.25
32. Haltof Jindřich           TRI6201 C TJ TŽ Třinec                    80.29   +39.15
33. Proske Pavel              AOV6001 C Baník Ostrava - FIZA            85.11   +43.57
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.04.2007 14:53
14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať
H50C      6.00 km, 122 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Žaludek Jindřich          TZL5410 C SKOB Zlín                       47.51         
 2. Jelínek Vít               TZL5102 C SKOB Zlín                       52.29   + 4.38
 3. Sýkora Jiří               AOP5401 C POBO Opava, Přátelé orientační  52.32   + 4.41
 4. Maliňák Josef             SVS5501 C Orientklub Vsetín               54.45   + 6.54
 5. Pohořalý Jiří             OTK3807 C Jiskra Otrokovice               56.18   + 8.27
 6. Hauerland Jaroslav        LCE55   C TJ Slovan Luhačovice            58.24   +10.33
 7. Szotek Antoni             ATZ     C                                 70.06   +22.15
 8. Jakob Ladislav            SVS5502 C Orientklub Vsetín               71.34   +23.43
 9. Hendrych Vlastimil        ZLH5601 C TJ Zlaté Hory                   75.36   +27.45
10. Chromčák František        JZL5201 C TJ Jižní svahy Zlín             87.19   +39.28
    Javorka Karel             HVS5601 C                                  DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.04.2007 14:53
14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať
H55C      4.20 km, 88 m, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Vlach Oldřich             VOV4401 C VSK VŠB-TU Ostrava              33.08         
 2. Sikora Miroslav           BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD            34.54   + 1.46
 3. Láznička Alois            TZL3613 C SKOB Zlín                       36.45   + 3.37
 4. Blažek Václav             SBR4701 C SKOB Bruntál                    37.42   + 4.34
 5. Dospíšil Jaroslav         SBR4501 C SKOB Bruntál                    38.02   + 4.54
 6. Toman Stanislav           ABR4801 C A-team NOVO Bruntál             38.22   + 5.14
 7. Babák Jiří                ZLH4801 C TJ Zlaté Hory                   38.37   + 5.29
 8. Klech Josef               HOB4701 C SKOB HOBES Horní Benešov        39.41   + 6.33
 9. Ostřanský Josef           SSU4302 C SK Severka Šumperk              40.09   + 7.01
10. Jurčák Karel              SOP5101 C TJ Slezan Opava                 41.11   + 8.03
11. Ševčík Břetislav          OOP5001 C TJ Opava - oddíl orientacniho   42.43   + 9.35
12. Boudný Zdeněk             SJI3709 C OK Jihlava                      44.03   +10.55
13. Žemlík Jan                TZL4325 C SKOB Zlín                       44.56   +11.48
14. Tomeček Lubomír           KAR4701 C SK Karlovice                    46.17   +13.09
15. Novotný Stanisl           OOP4800 C TJ Opava - oddíl orientacniho   47.43   +14.35
16. Kunz Antonín              OTK4729 C Jiskra Otrokovice               48.30   +15.22
17. Rokosz Bohumil            MOV4803 C SKOB Ostrava                    48.43   +15.35
18. Žemlík Ivan               SVS3801 C Orientklub Vsetín               50.07   +16.59
19. Němčanský Vladimír        OOP5200 C TJ Opava - oddíl orientacniho   52.13   +19.05
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.04.2007 14:53
14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať
H60C      4.20 km, 88 m, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Mrkvica Miroslav          VOV4601 C VSK VŠB-TU Ostrava              43.28         
 2. Vyškovský Ivan            ZVS4301 C TJ Zbrojovka Vsetín             45.25   + 1.57
 3. Nosek Jiří                OOP4401 C TJ Opava - oddíl orientacniho   46.05   + 2.37
 4. Starý Břetislav           BOV4402 C TJ Baník Ostrava OKD            46.59   + 3.31
 5. Šubrt Zdeněk              UOL4201 C SK Univerzity Palackého Olomou  53.34   +10.06
 6. Pietrikowski Vladislav    POL     C                                 54.03   +10.35
 7. Čermák Miloslav           UOL4101 C SK Univerzity Palackého Olomou  56.42   +13.14
 8. Beneš Karel               HAV4201 C SKOB Baník Havířov              60.48   +17.20
 9. Kroupa Jaroslav           ZPV4012 C KOB Železárny Prostějov         65.56   +22.28
10. Gottfried Jan             UOL4602 C SK Univerzity Palackého Olomou  68.39   +25.11
11. Hynek Vladimír            ZPV3511 C KOB Železárny Prostějov         91.20   +47.52
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 14.04.2007 14:53
14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať
H65C      3.10 km, 60 m, 10 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Opletal Jaroslav          TRC3700 C SKOB BETA Třinec                31.28         
2. Fajgl Jaromír             RAD3801 C TJ Sokol Radslavice             34.22   + 2.54
3. Vávra Jiří                MOV4102 C SKOB Ostrava                    35.46   + 4.18
4. Valla Stanislav           TZL3125 C SKOB Zlín                       40.37   + 9.09
5. Vyhnalík Zdeněk           VRB4201 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  47.59   +16.31
6. Panovec Zbislav           OTK3617 C Jiskra Otrokovice               48.26   +16.58
7. Tomášek František         OTK2503 C Jiskra Otrokovice               49.19   +17.51
   Řezanina Josef            ZVS3701 C TJ Zbrojovka Vsetín              DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.04.2007 14:53
14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať
P3      3.10 km, 60 m, 10 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Slavíková Lenka           VRB     C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  29.37         
 2. Janča Jaroslav            VRB8904 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  30.47   + 1.10
 3. Fukalová Radka            AOV7051 C Baník Ostrava - FIZA            31.47   + 2.10
 4. Mroz Robert               POL     C                                 35.28   + 5.51
 5. Šperlík Josef             ODR5500 C SKOB Odry                       35.49   + 6.12
 6. Vašková Zdenka            UOL5451 C SK Univerzity Palackého Olomou  38.58   + 9.21
 7. Kramenko Petr             AOV8805 C Baník Ostrava - FIZA            40.36   +10.59
 8. Nováková Jana             AOV6851 C Baník Ostrava - FIZA            40.56   +11.19
 9. Ševčík Jiří               VRB     C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  41.03   +11.26
10. Šauman Petr               MOV     C SKOB Ostrava                    41.56   +12.19
11. Novák Vilém               AOV6701 C Baník Ostrava - FIZA            42.53   +13.16
12. Last Roman                KRN     C TJ Loko Krnov                   45.07   +15.30
13. Vojtanovský Milan         VRB4301 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  45.56   +16.19
14. Pěčková Monika            SKM7351 C KOB Směr Kroměříž               47.06   +17.29
15. Kratschmerová Jitka       VRB     C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  47.50   +18.13
16. Cholastová Eva            KRN8585 C TJ Loko Krnov                   48.05   +18.28
17. Zájíc Josef               AOV4501 C Baník Ostrava - FIZA            48.48   +19.11
18. Ševčíková Monika          VRB     C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  53.43   +24.06
19. Kotůlková Veronika        AOP7851 C POBO Opava, Přátelé orientační  53.55   +24.18
20. Hradilová Michaela        VRB     C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  54.28   +24.51
21. Göttlicherová Jolana      TZL6565 C SKOB Zlín                       56.39   +27.02
22. Wala Martyna              POL     C                                 56.42   +27.05
23. Moskvová Jitka            ZLH7051 C TJ Zlaté Hory                   58.40   +29.03
24. Moravcová Jana            SOP5751 C TJ Slezan Opava                 59.14   +29.37
25. Vojtanovská Šárka         VRB     C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  61.45   +32.08
26. Spyrka Tadeusz            POL     C                                 76.04   +46.27
27. Kowalczik Piotr           POL     C                                 96.23   +66.46
28. Papszun Joanna            POL     C                                 96.26   +66.49
    Korczak Krzysztof         POL     C                                  DISK         
    Trcka Tomas               MOV     C SKOB Ostrava                     DISK         
    Alt Vaclav                AOP     C POBO Opava, Přátelé orientační   DISK         
    Przylozynska Monika       POL     C                                  DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.04.2007 14:53
14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať
P5      4.60 km, 88 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kunz Petr                 OTK6910 C Jiskra Otrokovice               37.56         
 2. Rytíř Michal              SKM7325 C KOB Směr Kroměříž               41.47   + 3.51
 3. Kozelský Miroslav         KRN7801 C TJ Loko Krnov                   48.39   +10.43
 4. Láznička Libor            TZL     C SKOB Zlín                       52.16   +14.20
 5. Vodička Luděk             SBR7705 C SKOB Bruntál                    57.33   +19.37
 6. Gřešková Jana             MOV     C SKOB Ostrava                    64.37   +26.41
 7. Mička Jiří                NJC     C                                 67.38   +29.42
 8. Krejčí Lukáš              MOV     C SKOB Ostrava                    68.37   +30.41
 9. Jirickova Betka           KRN     C TJ Loko Krnov                   71.47   +33.51
10. Lipka Jiri                MOV     C SKOB Ostrava                    73.21   +35.25
11. Chmelařová Blanka         JPV6779 C SK Prostějov                    80.39   +42.43
12. Lázníčková Marcela        TZL     C SKOB Zlín                       82.19   +44.23
13. Geryk Jiří                NJC     C                                 94.22   +56.26
14. Řehula Vladimír           NJC     C                                 99.36   +61.40
15. Prochazka Mirek           JPV     C SK Prostějov                   104.52   +66.56
16. Kunc Tomáš                NJC     C                                150.10  +112.14
    Zak Martin                JPV     C SK Prostějov                     DISK         
    Růsek Jan                 NJC     C                                  DISK         
    Pykalová Jana             UOL     C SK Univerzity Palackého Olomou   DISK         
    Olejníčková Marta         UOL     C SK Univerzity Palackého Olomou   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 14.04.2007 14:53
14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať
X10N      3.30 km, 60 m, 6 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hájek Václav              KYL9800 C SK SP Kylešovice                15.38         
 2. Mejzlik Dominik           LCE     C TJ Slovan Luhačovice            18.46   + 3.08
 3. Semela Tadeáš             LCE     C TJ Slovan Luhačovice            20.33   + 4.55
 4. Stenchlák Štěpán          TRI9802 C TJ TŽ Třinec                    20.49   + 5.11
 5. Trneny Ales               HLV     C Sokol Holešov                   21.22   + 5.44
 6. Pavlík Ondřej             KSU0049 C Klub vytrvalostních sportů Šum  22.03   + 6.25
 7. Láznička Václav           TZL9901 C SKOB Zlín                       22.16   + 6.38
 8. Cienciala Jan             TRI9801 C TJ TŽ Třinec                    22.23   + 6.45
 9. Mančíková Markéta         PTE     C TJ Sokol Ptení                  22.31   + 6.53
10. Hauerlandová Natálie      LCE98   C TJ Slovan Luhačovice            23.40   + 8.02
11. Řehová Natálie            BFM0051 C SKOB Frýdek - Místek            24.29   + 8.51
12. Leciánová Veronika        OOP0050 C TJ Opava - oddíl orientacniho   25.24   + 9.46
13. Rusnok Samuel             TRI9901 C TJ TŽ Třinec                    25.48   +10.10
14. Novotná Tereza            ZLH0050 C TJ Zlaté Hory                   26.55   +11.17
15. Foltýnová Klára           TRI0051 C TJ TŽ Třinec                    27.45   +12.07
15. Procházka Zdeněk          SOP9901 C TJ Slezan Opava                 27.45   +12.07
17. Zaoralova Katerina        PTE9751 C TJ Sokol Ptení                  28.14   +12.36
18. Svobodová Barbora         BFM0151 C SKOB Frýdek - Místek            29.02   +13.24
19. Jílek Ondřej              KSU9908 C Klub vytrvalostních sportů Šum  30.00   +14.22
20. Spratek Adam              SFM0202 C Sokol Frýdek - Místek           30.58   +15.20
21. Rampírová Julie           MOV9753 C SKOB Ostrava                    31.21   +15.43
22. Chlebiková Zuzana         TRI0150 C TJ TŽ Třinec                    32.35   +16.57
23. Sliva Martin              JZL     C TJ Jižní svahy Zlín             32.48   +17.10
24. Foltýnová Markéta         TRI0050 C TJ TŽ Třinec                    33.08   +17.30
25. Bernatíková Hana          SFM0251 C Sokol Frýdek - Místek           33.32   +17.54
26. Kundrat Jan               JZL0201 C TJ Jižní svahy Zlín             33.47   +18.09
27. Kadankova Hana            ROV     C OK Rožnov                       35.06   +19.28
28. Hrubý Miroslav            AOV7301 C Baník Ostrava - FIZA            35.45   +20.07
29. Broda Aleš                SFM0201 C Sokol Frýdek - Místek           36.09   +20.31
29. Bencúr Eliáš              LCE     C TJ Slovan Luhačovice            36.09   +20.31
31. Dittrichová Michela       SKM0251 C KOB Směr Kroměříž               37.29   +21.51
32. Kantorova Anna            TRI0250 C TJ TŽ Třinec                    39.12   +23.34
33. Jelínek Jan               AOP0101 C POBO Opava, Přátelé orientační  39.56   +24.18
34. Pavelková Ema             AOP0051 C POBO Opava, Přátelé orientační  40.54   +25.16
35. Mielec Rostislav          AOV9902 C Baník Ostrava - FIZA            43.17   +27.39
36. Sykora David              SVS     C Orientklub Vsetín               45.56   +30.18
37. Navrátilová Alice         ODR0350 C SKOB Odry                       56.11   +40.33
38. Reichl Martin             KSU0202 C Klub vytrvalostních sportů Šum  59.59   +44.21
39. Kovalčíková Anička        JAM     C SK Jamnice                      61.02   +45.24
40. Suchanek Dusan            SOP     C TJ Slezan Opava                 92.28   +76.50
--------------------------------------------------------------------------------------