14.04.2007 Oblastní mistrovství - klasická trať
X10N      3.30 km, 60 m, 6 kontrol
protokol  výsledky                         K 1       K 2       K 3       K 4       K 5       K 6       cíl
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hájek Václav               15.38   2.19/ 2   3.30/ 1   5.29/ 1   8.26/ 1  10.33/ 1  15.12/ 1  15.38/ 1
    KYL9800 C SK SP Kylešovice         2.19/ 2   1.11/ 1   1.59/ 1   2.57/ 1   2.07/ 2   4.39/ 2   0.26/ 2

 2. Mejzlik Dominik            18.46   2.41/ 4   3.57/ 3   6.17/ 2  10.03/ 2  12.39/ 2  18.10/ 2  18.46/ 3
    LCE     C TJ Slovan Luhačovice     2.41/ 4   1.16/ 2   2.20/ 2   3.46/10   2.36/ 6   5.31/ 3   0.36/10

 3. Semela Tadeáš              20.33   3.32/14   4.57/ 9   7.40/ 4  11.22/ 3  14.08/ 3  19.58/ 3  20.33/ 4
    LCE     C TJ Slovan Luhačovice     3.32/14   1.25/ 4   2.43/ 7   3.42/ 9   2.46/ 8   5.50/ 8   0.35/ 7

 4. Stenchlák Štěpán           20.49   3.06/ 8   4.32/ 5   8.15/ 6  12.03/ 5  14.15/ 4            20.49/ 5
    TRI9802 C TJ TŽ Třinec             3.06/ 8   1.26/ 5   3.43/11   3.48/11   2.12/ 3                    

 5. Trneny Ales                21.22                                                              16.22/ 2
    HLV     C Sokol Holešov                                2.34/ 4   3.00/ 2   2.04/ 1   4.26/ 1   0.24/ 1

 6. Pavlík Ondřej              22.03   3.14/ 9   4.36/ 7   7.10/ 3  11.52/ 4  15.06/ 5  21.16/ 4  22.03/ 6
    KSU0049 C Klub vytrvalostních sp   3.14/ 9   1.22/ 3   2.34/ 4   4.42/16   3.14/13   6.10/11   0.47/20

 7. Láznička Václav            22.16   5.03/29   7.04/26   9.35/ 8  13.04/ 7  15.53/ 7  21.41/ 5  22.16/ 7
    TZL9901 C SKOB Zlín                5.03/29   2.01/14   2.31/ 3   3.29/ 4   2.49/10   5.48/ 7   0.35/ 7

 8. Cienciala Jan              22.23   2.26/ 3   4.34/ 6  10.09/11  13.38/10  16.02/ 8  21.54/ 7  22.23/ 8
    TRI9801 C TJ TŽ Třinec             2.26/ 3   2.08/18   5.35/22   3.29/ 4   2.24/ 4   5.52/ 9   0.29/ 4

 9. Mančíková Markéta          22.31   2.58/ 6   4.58/10   9.57/10  13.37/ 9  16.13/ 9  21.53/ 6  22.31/ 9
    PTE     C TJ Sokol Ptení           2.58/ 6   2.00/12   4.59/17   3.40/ 8   2.36/ 6   5.40/ 5   0.38/13

10. Hauerlandová Natálie       23.40   3.23/12   5.07/11   7.45/ 5  12.54/ 6  15.46/ 6  23.03/ 8  23.40/10
    LCE98   C TJ Slovan Luhačovice     3.23/12   1.44/ 9   2.38/ 6   5.09/21   2.52/11   7.17/14   0.37/11

11. Řehová Natálie             24.29   3.25/13   4.55/ 8   8.27/ 7  13.22/ 8  16.43/10  23.50/ 9  24.29/11
    BFM0051 C SKOB Frýdek - Místek     3.25/13   1.30/ 7   3.32/ 9   4.55/19   3.21/16   7.07/13   0.39/15

12. Leciánová Veronika         25.24   3.32/14   5.29/15   9.41/ 9  14.12/11  17.34/11  24.36/10  25.24/12
    OOP0050 C TJ Opava - oddíl orien   3.32/14   1.57/11   4.12/14   4.31/14   3.22/19   7.02/12   0.48/21

13. Rusnok Samuel              25.48   2.17/ 1   3.50/ 2  13.31/24  16.46/16  19.15/13  24.46/11  25.48/13
    TRI9901 C TJ TŽ Třinec             2.17/ 1   1.33/ 8   9.41/36   3.15/ 3   2.29/ 5   5.31/ 3   1.02/30

14. Novotná Tereza             26.55   3.35/16   6.44/22  10.11/12  14.57/12  17.51/12  26.05/12  26.55/14
    ZLH0050 C TJ Zlaté Hory            3.35/16   3.09/35   3.27/ 8   4.46/17   2.54/12   8.14/20   0.50/23

15. Foltýnová Klára            27.45   3.22/11   5.22/14  12.00/20  16.26/14  19.44/14  27.01/13  27.45/15
    TRI0051 C TJ TŽ Třinec             3.22/11   2.00/12   6.38/29   4.26/13   3.18/14   7.17/14   0.44/17

15. Procházka Zdeněk           27.45   3.46/18   6.24/18  11.58/18  16.35/15  19.56/15  27.15/14  27.45/15
    SOP9901 C TJ Slezan Opava          3.46/18   2.38/27   5.34/21   4.37/15   3.21/16   7.19/16   0.30/ 5

17. Zaoralova Katerina         28.14   2.43/ 5   4.11/ 4  15.28/29  19.06/24  21.54/21  27.39/15  28.14/17
    PTE9751 C TJ Sokol Ptení           2.43/ 5   1.28/ 6  11.17/37   3.38/ 6   2.48/ 9   5.45/ 6   0.35/ 7

18. Svobodová Barbora          29.02   4.28/23   6.40/20  10.32/14  17.01/18  20.32/16  28.18/16  29.02/18
    BFM0151 C SKOB Frýdek - Místek     4.28/23   2.12/21   3.52/13   6.29/25   3.31/21   7.46/17   0.44/17

19. Jílek Ondřej               30.00   3.47/19   5.58/16  12.17/21  17.19/19  20.59/17  29.33/17  30.00/19
    KSU9908 C Klub vytrvalostních sp   3.47/19   2.11/20   6.19/28   5.02/20   3.40/24   8.34/22   0.27/ 3

20. Spratek Adam               30.58   3.42/17   6.05/17  13.41/25  18.27/21  22.00/22  30.05/18  30.58/20
    SFM0202 C Sokol Frýdek - Místek    3.42/17   2.23/25   7.36/30   4.46/17   3.33/22   8.05/19   0.53/25

21. Rampírová Julie            31.21   4.36/25   6.45/23  12.31/22  18.29/22  22.09/23  30.44/19  31.21/22
    MOV9753 C SKOB Ostrava             4.36/25   2.09/19   5.46/23   5.58/24   3.40/24   8.35/23   0.37/11

22. Chlebiková Zuzana          32.35   5.13/30   8.18/30  14.17/27  19.50/25  23.09/24  31.39/20  32.35/23
    TRI0150 C TJ TŽ Třinec             5.13/30   3.05/34   5.59/25   5.33/22   3.19/15   8.30/21   0.56/27

23. Sliva Martin               32.48   4.32/24   6.46/24  10.24/13  16.57/17  21.11/18  31.43/21  32.48/24
    JZL     C TJ Jižní svahy Zlín      4.32/24   2.14/22   3.38/10   6.33/26   4.14/29  10.32/27   1.05/31

24. Foltýnová Markéta          33.08   2.58/ 6   5.18/13  17.26/32  21.04/28  24.25/26  32.20/22  33.08/25
    TRI0050 C TJ TŽ Třinec             2.58/ 6   2.20/23  12.08/38   3.38/ 6   3.21/16   7.55/18   0.48/21

25. Bernatíková Hana           33.32   4.22/22   6.26/19  10.54/16  17.40/20  21.34/20  32.49/24  33.32/26
    SFM0251 C Sokol Frýdek - Místek    4.22/22   2.04/15   4.28/16   6.46/27   3.54/28  11.15/33   0.43/16

26. Kundrat Jan                33.47   4.11/20   6.55/25  10.40/15  16.17/13  21.18/19  32.40/23  33.47/27
    JZL0201 C TJ Jižní svahy Zlín      4.11/20   2.44/29   3.45/12   5.37/23   5.01/32  11.22/34   1.07/32

27. Kadankova Hana             35.06   3.20/10   5.15/12  20.31/37  24.55/32  28.36/32  34.36/26  35.06/28
    ROV     C OK Rožnov                3.20/10   1.55/10  15.16/39   4.24/12   3.41/26   6.00/10   0.30/ 5

28. Hrubý Miroslav             35.45   4.21/21   6.41/21  11.59/19  19.03/23  24.29/27  34.21/25  35.45/29
    AOV7301 C Baník Ostrava - FIZA     4.21/21   2.20/23   5.18/19   7.04/29   5.26/33   9.52/25   1.24/35

29. Broda Aleš                 36.09   6.34/36   8.40/32                                          31.09/21
    SFM0201 C Sokol Frýdek - Místek    6.34/36   2.06/16                       3.33/22   9.16/24   0.53/25

29. Bencúr Eliáš               36.09   4.40/27   7.09/27  11.34/17  20.18/26  24.01/25  35.00/27  36.09/30
    LCE     C TJ Slovan Luhačovice     4.40/27   2.29/26   4.25/15   8.44/33   3.43/27  10.59/30   1.09/33

31. Dittrichová Michela        37.29   4.39/26   8.08/29  14.20/28  21.13/29  26.04/28  36.28/28  37.29/31
    SKM0251 C KOB Směr Kroměříž        4.39/26   3.29/36   6.12/27   6.53/28   4.51/31  10.24/26   1.01/29

32. Kantorova Anna             39.12   5.16/31   7.23/28  12.34/23  20.48/27  26.21/29  37.28/29  39.12/32
    TRI0250 C TJ TŽ Třinec             5.16/31   2.07/17   5.11/18   8.14/32   5.33/34  11.07/31   1.44/38

33. Jelínek Jan                39.56   5.33/32   8.27/31  13.51/26  21.36/30  27.24/30  38.19/30  39.56/33
    AOP0101 C POBO Opava, Přátelé or   5.33/32   2.54/32   5.24/20   7.45/30   5.48/35  10.55/29   1.37/36

34. Pavelková Ema              40.54   6.55/37   9.50/36  15.57/30  23.48/31  28.27/31  40.09/31  40.54/34
    AOP0051 C POBO Opava, Přátelé or   6.55/37   2.55/33   6.07/26   7.51/31   4.39/30  11.42/35   0.45/19

35. Mielec Rostislav           43.17   6.05/33   8.47/33  17.25/31  27.45/33  31.13/33  42.21/32  43.17/35
    AOV9902 C Baník Ostrava - FIZA     6.05/33   2.42/28   8.38/33  10.20/35   3.28/20  11.08/32   0.56/27

36. Sykora David               45.56   6.31/35  10.42/37  19.10/36  28.52/35  34.42/34  45.18/33  45.56/36
    SVS     C Orientklub Vsetín        6.31/35   4.11/37   8.28/32   9.42/34   5.50/36  10.36/28   0.38/13

37. Navrátilová Alice          56.11   4.50/28   9.08/34  17.27/33  28.13/34  36.13/35  55.20/34  56.11/37
    ODR0350 C SKOB Odry                4.50/28   4.18/38   8.19/31  10.46/36   8.00/38  19.07/37   0.51/24

38. Reichl Martin              59.59   6.27/34   9.17/35  18.21/34  33.53/37  41.33/37  58.39/35  59.59/38
    KSU0202 C Klub vytrvalostních sp   6.27/34   2.50/31   9.04/35  15.32/38   7.40/37  17.06/36   1.20/34

39. Kovalčíková Anička         61.02   9.59/38  12.46/38  18.33/35  30.23/36  40.10/36  59.24/36  61.02/39
    JAM     C SK Jamnice               9.59/38   2.47/30   5.47/24  11.50/37   9.47/40  19.14/38   1.38/37

40. Suchanek Dusan             92.28  14.38/39  27.41/39  36.22/38  58.39/38  68.05/38  89.46/37  92.28/40
    SOP     C TJ Slezan Opava         14.38/39  13.03/39   8.41/34  22.17/39   9.26/39  21.41/39   2.42/39
----------------------------------------------------------------------------------------------------------